Najaarsnoviteiten Bart Brugman

Woensdag 30 september 2015

Veel nieuws bij de stoffenhuizen die Bart Brugman als agent vertegenwoordigt. Dit zal - uiteraard - te zien zijn in zijn stand die kortgeleden binnen het ETC Expo in Culemborg verhuisde.
Najaarsnoviteiten Bart Brugman
Najaarsnoviteiten Bart Brugman Najaarsnoviteiten Bart Brugman Najaarsnoviteiten Bart Brugman Najaarsnoviteiten Bart Brugman Najaarsnoviteiten Bart Brugman

De Thaise stoffenfabrikant Jim Thompson kwam met een nieuwe No.9-collectie: Second Dynasty. Een terugkeer van de Dynasty Collectie uit 2011. Zie een voorbeeld van een streepjesstof met de toepasselijke naam: Lang Lang. Een ander voorbeeld is de wandbekleding Dragon Dance (foto 2).
Daarnaast kwam dit bedrijf met een nieuwe collectie projectstoffen van Trevira CS, gelanceerd onder de naam Halcyon (zie foto van de 'slangenhuid' Serpentine en de Chase). In België wordt Jim Thompson overigens vertegenwoordigd door Kafuji.

Het behangmerk Cole & Son heeft weer eens een nieuwe collectie gebracht met geometrische motieven, als opvolger van haar eerste Geometric collectie uit 2011: Geometric II.
In een kleine 13 minuten kunt u de videopresentatie van deze collectie door designer Shauna Dennison zien op https://vimeo.com/132519961 (wachtwoord: since1875).

Tenslotte heeft het eeuwoude Franse stoffenhuis Lelièvre haar jaarlijkse - 20ste - nieuwe collectie projectstoffen gelanceerd met de naam Collection 20. Eén van de stoffen is een bijzondere moiré, Fantasia. Zie ook de foto waarbij deze in blauw is toegepast.

 



Links

www.bartbrugman.com
www.coleandson.nl
www.etcexpo.nl
www.jimthompsonfabrics.com
www.kafuji.com
www.lelievre.eu

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woon, woning, wonen, gordijn, stof, behang, wandbekleding, bekleding

Gerelateerd nieuws
 
Hospitality Expo start in Grave
lees verder
 
Designers Guild naar Sanderson
lees verder
Heropening winkel Groningen
De winkel van woonwinkel Goossens in Groningen is onlangs feestelijk heropend: inspiratie, advies en blije klanten.
lees verder
Uitgebreide collectie Bece
Rijker dan ooit: de nieuwe rolgordijnencollectie van raamdecoratiespecialist B&C (Bécé) uit Nunspeet is groter dan de vorige collectie.
lees verder
Jubileum Alexandrium
Woonmall Alexandrium viert 30-jarig jubileum tijdens Oktober Woonmaand met diverse activiteiten voor bezoekers en acties.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden