EH&I-pin voor Edward van Vliet

Woensdag 30 september 2015

Ontwerper Edward van Vliet kreeg gisteren de Eigen Huis & Interieur-pin uitgereikt op de VT Wonen & Design beurs in de RAI Amsterdam.
EH&I-pin voor Edward van Vliet
EH&I-pin voor Edward van Vliet EH&I-pin voor Edward van Vliet

Deze pin (voorheen Woonbeurs-pin) wordt jaarlijks uitgereikt aan een persoon of organisatie die een toegevoegde waarde biedt aan het Nederlandse interieur. De jury van de pin bestaat uit de redactie van het magazine Eigen Huis & Interieur. Deze is onder de indruk van de veelzijdigheid, 'tactiele benadering van het ontwerpproces' en gevoel voor dessins van Edward van Vliet. Zijn stelling: ‘Je moet aan een interieur kunnen aflezen wie er woont’.

‘Edward van Vliet heeft de ogen van een fotograaf, de gevoeligheid van een muzikant en de kracht van een architect’, aldus Patrizia Moroso van de gelijknamige Italiaanse meubelfabrikant, waarvoor de ontwerper in 2008 de Sushi Collection (zie foto) voor ontwierp.

Eerder ontvingen o.a. Jan des Bouvrie, Piet Boon, Piet Hein Eek, Scholten & Baijings, The Frozen Fountain en Bertjan Pot de Pin. Op de interieurbeurs, die nog tot en met 4 oktober duurt, is overigens een speciale expositie met het werk van Edward van Vliet, die komend jaar vijftig wordt en dan ook zijn 25-jarig jubileum als ontwerper viert.

 



Links

www.mediaxis.be
www.moroso.it
www.sanoma-uitgevers.nl
www.sevv.com
www.vtwonenendesignbeurs.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woon, woning, wonen, beurs, woonbeurs, event, evenement, show, pin, ontwerp, ontwerper, design, designer, edward van vliet, sanoma, eigen huis & interieur, vt wonen, vt-wonen, uitreiking.

Gerelateerd nieuws
Uitbreiding kleinere winkels
Ikea groep opent 20 kleine winkels in Europa en Noord-Amerika om zo beter bereikbaar te worden voor consumenten in steden.
lees verder
Spoga+gafa verhuist
De internationale tuin- en BBQ-vakbeurs Spoga+gafa krijgt vanaf 2027 een nieuwe datum en verhuist van juni naar september. Organisator Koelnmesse zegt met deze verschuiving beter aan te sluiten op de planning en besluitvorming binnen de sector.
lees verder
Positief besluit overname
Orlando Capital mag Kwantum en Homefashion overnemen, zo is vandaag besloten door de ACM.
lees verder
Nieuwe woonboulevard
Retail Estates start met de bouw van een nieuwe woonboulevard in Kampenhout (VlaamsBrabant, België). De oplevering van het retailpark met een oppervlakte van 20.000 m˛ is voorzien voor eind 2027.
lees verder
Aandacht voor periferie
Woonboulevards verdienen een vaste plek in de Nota Ruimte en die wordt nog gemist door brancheorganisatie Inretail, die een brief met drie aandachtspunten stuurde aan Tweede Kamerleden.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden