Naduvi online outlet interieurmerken

Dinsdag 10 maart 2020

Naduvi is een online interieur-outlet waar items van bekende interieurmerken met hoge kortingen worden aangeboden. Op het platform, dat bij de Shopping Awards 2020 genomineerd is als 'Beste Starter', zijn de artikelen van meer dan tachtig merken te vinden.
Naduvi online outlet interieurmerken

De producten van Naduvi ( onderdeel van Interior Overstock) zijn voor alle ruimtes in het huis: van de woonkamer, tot de badkamer en keuken. Onder meer Zuiver, Riverdale (Tenbos), Sambonet, Rivièra Maison, Eichholtz en Essenza staan nu of komen binnenkort live op het platform. De producten uit eerdere collecties worden hier met kortingen tot 80% aangeboden.

 

Aankopen bij Naduvi worden gratis bezorgd. Doordat merken de artikelen direct aan hun klant verkopen en versturen, is er volgens Naduvi een schakel in de productieketen minder en hoeft het product niet eerst naar een magazijn vervoerd te worden.



Links

www.eichholtz.nl
www.essenzahome.nl
www.naduvi.com
www.riverdale.nl
www.rivieramaison.com
www.zuiver.com

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, woon, slapen, slaap, slaapkamer, bed, ledikant, boxspring, detail, retail, nachtrust, kussen, matras, tijk, boxsping, beddengoed, lakens, overtrek, bedtextiel, dekbedovertrek, dekbed, laken, kussen, sprei, bedmode, dekbed, kussen, shop, outlet, woninginrichtingsproducten, online, webshop, internet, meubel, woonkamer, bank, meubelen, accessoires, decoratie, verkoop, #naduvi, #zuiver, #riverdale, #tenbos, #sambonet, #rivieramaison, #eichholtz, #essenza

Gerelateerd nieuws
 
Lichtsculpturen op grote schaal
lees verder
Groei recycling droge matrassen
De recycling van matrassen in Nederland nadert de landelijke doelstelling van 75%: in het afgelopen jaar is stijging naar 73% opgelopen.
lees verder
Nieuwe indeling MBB 2026
Meubelbeurs Brussel (MBB) krijgt dit jaar een vernieuwde indeling. Verschillende vertrouwde beurssegmenten veranderen van naam en krijgen een duidelijkere positionering.
lees verder
Nieuwe Barbistro bij Kazerne
Kazerne in Eindhoven opent op zaterdag 17 oktober een nieuwe Barbistro. Het vernieuwde interieur is ontworpen door Daphnalaurens en Dick Spierenburg. De opening valt samen met Dutch Design Week.
lees verder
 
Vertrouwen centraal op Heimtextil
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden