Beste meubelmaker weer van HMC

Maandag 09 maart 2020

Opnieuw is een student van het HMC (Hout & Meubileringscollege) de beste Meubelmaker van Nederland geworden. Dit jaar is de beurt aan Bauke-Jan Beverloo.
Beste meubelmaker weer van HMC

Van 4-6 maart 2020 vond de achttiende editie van Worldskills Netherlands plaats. Vorig jaar ging het in de finale Meubelmaken tussen Guus van Velthuijsen en Bauke-Jan Beverloo, en won Guus, voor de tweede keer op rij.

Dit jaar mag Bauke-Jan (foto tweede van rechts) zich de 'Beste meubelmaker van Nederland' noemen. Door deze overwinning mag Bauke-Jan Nederland vertegenwoordigen bij de Europese finales tijdens Euroskills in Graz (Oostenrijk) van 16-20 september 2020.

Naast Bauke-Jan vielen overigens nog twee studenten van het HMC in de prijzen. Interieuradviseurs Maud Botman en Kimberley Faassen, beide debutanten in wedstrijd van Worldskills Netherlands in de categorie Interieuradviseur, pakten de zilveren respectievelijk bronzen plak.

HMC-student meubelmaker Jelle Hartman deed dit jaar voor het eerst mee en behaalde de vijfde plaats. Bij de opleiding Verkoopspecialist behaalde Amira Gajadhar een zesde plaats, na vorig jaar vierde te zijn geworden.




Links

www.skillsheroes.nl
www.worldskillsnetherlands.nl
www.hmcollege.nl

Tags

Nieuws, interieur, wonen, project, opleiding, cursus, school, studie, praktijk, les, stage, wedstrijd, vak, ambacht, vakopleiding, stoffeerder, woning, wedstrijd, kampioen, beste meubelmaker van nederland, woningstoffeerder, projectstoffeerder, woninginrichting, vloerlegger, vloer, gordijn, raambekleding, meubelmaken, meubelmaker, meubelstofferen, meubelstoffeerder, #verkoopspecialist, #interieuradviseur, #euroskills, #worldskills, #skillsheroes, #worldskillsnetherlands, #hmc, #hmcollege

Gerelateerd nieuws
Thonet introduceert 521 draaistoel
Tijdens Orgatec 2026 presenteert Thonet de nieuwe 521 draaistoel van ontwerper Marco Dessí. Hierin worden een huiselijke uitstraling met de functionele eisen van flexibele werk- en vergaderomgevingen gecombineerd.
lees verder
 
Eerste Trendz/Showup in startblokken
lees verder
Tegels kiezen met karakter en sfeer
[Sponsored artikel] - Tegels zijn als vloerbedekking een essentieel onderdeel van je interieur. Wil je dat je huis een karakteristieke uitstraling krijgt? Dan is het kiezen van de juiste tegels cruciaal. Maar waar begin je?
lees verder
De Munk naar De Woonindustrie
De Munk Carpets kiest voor De Woonindustrie als nieuw platform om haar karpetten te presenteren, in samenwerking met drie meubelmerken.
lees verder
 
Natuzzi sluit drie fabrieken
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden