Mooie merken op Showup

Maandag 15 juli 2019

Wie actief is in de home-, gifts- & kidsbranche kan niet om Showup heen. Op 1 en 2 september tonen meer dan 400 merken hier hun producten. Interieurjournaal stelt een aantal van hen aan u voor.
Mooie merken op Showup
Mooie merken op Showup Mooie merken op Showup Mooie merken op Showup Mooie merken op Showup Mooie merken op Showup

Showup is een prima locatie om woonaccessoires voor de slaapkamer te ontdekken. Ook beddengoed zelf is hier echter te vinden. Zoals van het Nederlandse Essenza (afgebeeld is overtrek Filou, foto 1). Nederlands beddengoed design is er ook van Suite702, dat hotelbeddengoed van Gots gecertificeerd perkal katoen levert (foto 2). De naam van laatstgenoemde bedrijf is overigens een knipoog naar de bed in voor wereldvrede actie van John Lennon en Yoko Ono. Ook Aai uit Amstelveen levert beddengoed, maar daarnaast zijn bij dit bedrijf ook (klein)meubelen, karpetten en kussens (foto 3) te vinden.

 

Moderne lampen, met een retro uitstraling en een lange geschiedenis. Dat zijn de Anvia lampen, gebaseerd en geïnspireerd op de originele 'mid-century' ontwerpen van J.J.M. Hoogervorst. In de nieuwe modellen (foto 4) wordt het gevoel van toen met het gemak en duurzame van nu gecombineerd.

 

Het Poolse bedrijf Belmam produceert meubelen en accessoires van hout en metaaldraad (foto 5). Deze zijn vooral geschikt voor de kinderkamer. Creative Lab Amsterdam maakt Postable Papergoods, maar ontwikkelde ook een bijzonder collectie leerlook behang (foto 6). Behang op rol, maar dan nét even anders. Door een bijzondere bewerking heeft het behang een lederen uitstraling. Daarnaast is behang extra breed (70 in plaats van 53 centimeter).

 

Kortom, een enorm breed aanbod op Showup, waaruit wij de komende tijd vaker een greep zullen doen. Klik hier op tickets voor entreekaarten.



Links

www.showup.nl
www.showup.nl/merken
www.anvia.nl
www.aaimadewithlove.com
www.belmam.pl
www.suite702.com
www.creativelabamsterdam.com

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, beurs, show, evenement, event, tentoonstelling, interieurbeurs, woonaccessoire, behang, wandbekleding, bedtextiel, overtrek, mand, lifestyle-product, tas, mandencollectie, decoratie, decoratie-artikel, geschenk, gift, cadeau, kado, servies, keramiek, meubel, kleinmeubel, bijzet, verlichting, licht, lamp, verlichting, sierkussen, kussen, textiel, woon, woontextiel, woningtextiel, upcylce, recycle, duurzaam, duurzaamheid, kinderkamer, jeugdkamer, #showup, #anvia, #aai, #aaimadewithlove, #belmam, #suite702, #creativelabamsterdam, #essenza

Gerelateerd nieuws
 
Brede groei detailomzet juni 2026
lees verder
Festival Interieur 2026
Festival Interieur, georganiseerd door In, is terug in 2026, met diversiteit & positiviteit in Het Schoenenkwartier te Waalwijk.
lees verder
Interluebke krijgt nieuwe eigenaar
Voor de Duitse meubelfabrikant Interlübke is een oplossing gevonden na het faillissement van eerder dit jaar. De Langenhorst Group uit Rietberg neemt het designmerk over en wil de langetermijnontwikkeling veiligstellen.
lees verder
 
Benetti brengt groen naar plafond
lees verder
Manifest voor sterke centra
Inretail heeft een manifest opgesteld voor politieke partijen die werken aan hun verkiezingsprogramma’s voor de Provinciale Statenverkiezingen van 2027 in Nederland. Met het manifest roept de brancheorganisatie provincies op om gericht te investeren in sterke, bereikbare en aantrekkelijke centrumgebieden.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden