Mooie klus Carpet Making in Parijs

Maandag 22 december 2014

'Een wereldberoemd Frans designhuis heeft zijn weg naar Schijndel gevonden.' Met deze mededeling komt Carpet Making, inderdaad uit: Schijndel. Trots is het bedrijf op een klus die het voor Louis Vutton mocht doen.
Mooie klus Carpet Making in Parijs

Het eindresultaat van die klus ligt in Parijs, meer bepaald in het nieuwe restaurant Le Frank, dat onlangs in de Franse hoofdstad opende. 'Voor deze exclusieve en stijlvolle eetgelegenheid hebben we een prachtig karpet gemaakt, gebandeerd met een katoenen band. Ingetogen klasse en een rijk, luxe gevoel completeren het geheel.'



Links

www.carpetmaking.nl

Tags

vloer, tapijt, karpet, design

Gerelateerd nieuws
Carlo van Groter in Wonen
Een interessant gesprek met Carlo Heinemans, manager woninginrichting van de complete interieurzaak ('woonzinnig compleet') Groter in Wonen in Gronsveld.
lees verder
Stijlvolle schoonlooptegels Bodiax
Nieuw bij Heditex: de Bodiax Bern schoonlooptegel in het formaat van 50x50 cm – flexibel, stijlvol en projectproof.
lees verder
Domotex Middle East afgelopen
De editie van de vloerenbeurs Domotex Middle East is onlangs succesvol afgesloten in Dubai, zo meldt de beursoriganisatie.
lees verder
Groei aanbod op FFD
Flanders Flooring Days (FFD) groeit stevig en meldt een nieuws recordaantal deelnemers die in juni rondom Kortrijk te zien zijn.
lees verder
Nieuwe agent CS
CS Rugs (Carpet Sign) uit Asten heeft een nieuwe agent aangesteld voor de projectenmarkt Nederland.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden