Montis in sierkussentjes

Vrijdag 18 september 2020

Zitmeubelfabrikant Montis gaat in de textiele decoratie-artikelen. Het bedrijf uit Dongen gaat een lijn sierkussens op de markt brengen.
Montis in sierkussentjes
Montis in sierkussentjes Montis in sierkussentjes

Het gaat om de nieuwe sierkussencollectie Sunrise by Montis. Montis gaat deze 'kussenfinesse' uit voorraad leveren vanaf half oktober.

Petra Janssen van Studio Boot uit 's Hertogenbosch bedacht een stel kussens waarin de cirkels uit het Montis logo te herkennen zouden zijn: twee halve cirkels creëren een rond model (40 cm doorsnede, € 120), één halve cirkel vormt de rechthoekige uitvoering (35x60 cm, € 155).

De kussen zijn uitgevoerd in rustige kleurcombinaties (Almond beige, Coffee cream, Cotton candy en Avocado green), met een geraffineerd kruissteekje. De kussen zijn geschikt voor op een bank of fauteuil, waaronder de eigen Montis-meubelen uiteraard.

De minimale afname van de Sunrise kussens is acht stuks of per stuk in combinatie met een andere Montis order.



Links

www.montis.nl
www.studioboot.eu

Tags

Nieuws, interieur, meubel, wonen, woning, woon, meubel, design, designmeubel, meubilair, woonkamer, projectinrichting, project, kantoor, stoel, fauteuil, bank, kussen, sierkussen, decoratie, lounge, ontwerp, #petrajanssen, #studioboot, #montis, #sunrise

Gerelateerd nieuws
Van ontmoeting naar verdieping
Destination Design 2027 introduceert True Stories: een ode aan de verhalen achter design en een nieuwe ruimtelijke ervaring van Judith Muijs.
lees verder
Opening Habitat in Nederlands
Habitat is nu ook concreet gestart in Nederland en Vlaanderen met een website in het Nederlands en met een volledig online strategie.
lees verder
Hogenkamp versterkt Trademart
Trademart Brussel heeft Jan Hogenkamp benoemd tot business unit manager Home & Living. De voormalig commercieel manager van De Woonindustrie gaat zich richten op de verdere ontwikkeling van de Home & Living-divisie.
lees verder
Red Dot voor Ahrend Cerene
De akoestische kantoorpod Ahrend Cerene heeft een Red Dot Design Award ontvangen. Tegelijk breidt Ahrend de collectie uit met nieuwe uitvoeringen en een samenwerking met het Nederlandse textielbedrijf Byborre.
lees verder
Trends op Incoda 2026
Het interieurvakevent Incoda aanstaande september in Gorinchem breidt het programma uit met trendlezingen, demonstraties en inspirerende interieurmerken.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden