Moduleo 'Next Generation' op beurzen

Maandag 12 januari 2015

Drie jaar geleden werd Moduleo gelanceerd. Het IVC-merk voor vinylplanken en -tegels heeft inmiddels een plaats verworven in de vloerenmarkt. Tijdens de komende voorjaarsbeurzen wil het een volgende stap maken. Het resultaat presenteert het op de voorjaarsbeurzen, zoals Domotex en Intirio.
Moduleo 'Next Generation' op beurzen
Moduleo 'Next Generation' op beurzen

Boven: Impress Country Oak

Onder: Impress Mountain Oak

 

 

CEO Jan Vergote over de ambities: 'We zijn klaar om de 'Next Generation' voor luxe vinylvloeren te lanceren. We willen pioniers blijven in onze markt. Daarom zetten we nu de volgende stap en innoveren we in zowel productdesign als ontwikkeling.'

 

Ruim de helft van de collecties Select en Transform is vernieuwd. Het bedrijf maakte een grondige selectie van de best lopende dessins voor deze collecties, die zowel voor residentieel als commercieel gebruik bedoeld zijn. Bovendien worden ze versterkt met nieuwe kleuren en aangevuld met nieuwe dessins. Zo ontstaan er in totaal 90 designopties van. Ook de nieuwste collectie Impress, waarover u al op Interieurjournaal.com en in vakblad Ons Huis hebt kunnen lezen, krijgt op de beurzen uiteraard aandacht.

 

Daarnaast komt Moduleo met LockXpress [LXP], een nieuw kliksysteem dat zorgt voor een snelle installatie én een tweemaal sterkere verticale vergrendeling. 'Eén van de sterkste in de markt. Dit zorgt voor een zwevende installatie, ideaal voor renovatie.'



Links

www.moduleo.nl
www.ivcgroup.com

Tags

vloer, designvloer, elastische vloerbedekking, pvc, lvt, klik, kliksysteem, IVC, strook, stroken, plank, vinyl, vinylplank, vinyltegel, register embossed

Gerelateerd nieuws
Hamers treedt af bij Victoria
Philippe Hamers maakte in oktober vorig jaar bekend dat hij van plan was om terug te treden als ceo van de groep, hetgeen nu per 30 juni gaat gebeuren.
lees verder
Yvonne Brok naar HMTX
Afgelopen week stond Yvonne Brok nog namens Fabromont op de stand van Broeinest tijdens Design District. Per vandaag, 1 jun, heeft zij de overstap gemaakt naar HMTX.
lees verder
Verhuizing Your Floor
Vloerengroothandel Your Floor verhuist per 1 juni opnieuw, naar een nieuwe locatie aan de Keulenaar in Wijk bij Duurstede.
lees verder
Drukke eerste dag Design District
Eerste indrukken van Design District 2026: inspiratie, tactiliteit en de toekomst van interieurdesign.
lees verder
Muurschimmel aanpakken
[Sponsored artikel] - Schimmel op de muur: waarom duikt deze ineens op en waarom is het vaak geen 'schoonmaakprobleem'? En hoe kan je het herkennen, veilig aanpakken en slim voorkomen?
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden