Moduleo helpt mijn man is klusser

Dinsdag 21 april 2015

Misschien heeft u het al voorbij zien komen, maar ook dit seizoen is Moduleo weer partner van het TV-programma ‘Help! Mijn man is klusser’ van RTL.
Moduleo helpt mijn man is klusser

In dit realityprogramma wordt hulp geboden aan wanhopige vrouwen, omdat zij al jaren in onafgemaakte huizen bivakkeren. Met een team van experts worden de huizen eindelijk afgemaakt.

Moduleo is partner van dit programma en levert bij ieder project een vinylvloer. Inmiddels zijn al meerdere vloeren geleverd en gelegd. De renovaties zijn uitgevoerd met Moduleo Click, waarbij duidelijk in beeld wordt gebracht dat dit een ideaal systeem is voor het leggen van een vinylvloer. He bedrijf stelt de vloeren beschikbaar om hulpbehoevende mensen te helpen. De mannen van de verbouwing doen echt goed werk. In 4 dagen tijd wordt er een metamorfose gerealiseerd.

Vanaf 12 maart is het klus-programma met presentator John Williams al wekelijks te zien op RTL4 om 20:30 uur. De laatste uitzending waarin Moduleo te zien is volgt aanstaande donderdag. Het programaa heeft maar liefst circa 1,5 miljoen kijkers! Dit genereert een mooie stijging aan bezoekers op www.moduleo.nl.
Via de onderstaande link zijn de afleveringen opnieuw te bekijken.



Links

http://rtlxl.nl/#!/gemist/help-mijn-man-is-klusser-162483
www.moduleo.com
www.ivcgroup.com
www.itecfloors.nl
www.moduleointherace.com

Tags

Nieuws, interieur, wonen, project, klus, rtl, vloer, vinylvloer, vinyl, pvc, vinylstrook, click, lvt

Gerelateerd nieuws
Energiezuinig door slimme ventilatie
[Sponsored artikel] - Energiezuinig wonen draait allang niet meer alleen om goede isolatie of zonnepanelen. Ook frisse lucht speelt een steeds grotere rol binnen moderne woningen.
lees verder
Hamers treedt af bij Victoria
Philippe Hamers maakte in oktober vorig jaar bekend dat hij van plan was om terug te treden als ceo van de groep, hetgeen nu per 30 juni gaat gebeuren.
lees verder
Yvonne Brok naar HMTX
Afgelopen week stond Yvonne Brok nog namens Fabromont op de stand van Broeinest tijdens Design District. Per vandaag, 1 jun, heeft zij de overstap gemaakt naar HMTX.
lees verder
Natuurlijke kleuren in keuken
[Sponsored artikel] - Keukens verschuiven richting rust en eenvoud. Eerder waren contrasten en glanzende oppervlakken populair, nu zie je steeds meer zachte, natuurlijke kleuren: zandtinten, klei, zachtgrijs en groentonen.
lees verder
Verhuizing Your Floor
Vloerengroothandel Your Floor verhuist per 1 juni opnieuw, naar een nieuwe locatie aan de Keulenaar in Wijk bij Duurstede.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden