Mipolam 80 jaar

Woensdag 05 april 2017

Op de 80e verjaardag van Mipolam vinyl vloeren breidt vloerenspecialist Gerflor de collectie uit met de nieuwe kwaliteit Mipolam Affinity.
Mipolam 80 jaar

Gerfor specialiseert zich met Mipolam al sinds 1937 in homogene vinyl vloerbedekking. De verschillende producten zijn de afgelopen jaren allemaal vernieuwd, waardoor er keuze is uit een veelvoud aan moderne designs. Onder het label Mipolam vallen verschillende productlijnen, zoals de Elegance, Accord en de nieuwe lijn Affinity.

Mipolam Affinity (foto) is een non-directionele homogene vloerbedekking: het design is door en door verwerkt in de vloer. De vloer is beschikbaar in diverse ton-sur-ton designs, van neutraal grijs, beige en bruin tot vrolijk blauw, groen en rood. In totaal zijn er 28 nieuwe kleuren verkrijgbaar, op rol en op aanvraag in tegels. De vloeren zijn 100% recyclebaar.

Homogene vloeren combineren een eenvoudig onderhoud met een lange levensduur. De vloeren zijn waterdicht (thermisch gelast), kunnen een zware belasting aan en zijn geschikt voor ruimtes waar veel mensen lopen (slijtklasse T). Voor een optimale hygiëne is het mogelijk om de vloer door te laten lopen op de muur (als plint), zodat er minder vuil in de hoeken terecht komt.

De Mipolam Affinity homogene vloeren zijn voorzien van een gepatenteerde Evercare™ oppervlaktebehandeling. De vloeren zijn hierdoor zelfs bestand tegen chemische stoffen zoals Betadine en desinfecteringsmiddelen en worden daarom gebruikt in ziekenhuizen, verzorgings- en verpleeghuizen en laboratoria.

 

De vloeren van Gerflor worden onder meer geleverd door Headlam.

 



Links

www.gerflor.nl
www.headlam.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woon, woning, residentieel, project, kantoor, ziekenhuis, hospitaal, hospitality, vloer, vinyl, pvc, stoffering, vloerbedekking, #mipolam, #gerflor.

Gerelateerd nieuws
Installatiewedstrijd Coretec
Coretec lanceert op 21 september de 'Installer of the Year'-wedstrijd op het vakevent Incoda in de Evenementenhal in Gorinchem.
lees verder
Aftrap Najaarsdagen Woonindustrie
De Woonindustrie is zondag gestart met de Najaarsvakdagen. Ondanks het warme weer trok de eerste dag, waar ook consumenten welkom waren, 30% meer bezoekers dan tijdens de vorige editie.
lees verder
NIeuwe strategie Jysk
Woonspecialist en winkelketen Jysk komt met nieuwe strategie: meer winkels én digitale investeringen.
lees verder
 
Nieuwe editie in Amsterdam
lees verder
Nieuw lid directie Coretec
Maxima Lengelé versterkt de directie van US Floors (Coretec) in de functie van chief commercial officer
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
-28-09-2025
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden