Minder meubelwinkels failliet

Dinsdag 11 november 2014

Het aantal faillissementen is flink gedaald in oktober. Ook zijn er minder meubelwinkels failliet gegaan. Dit heeft Faillissementsdossier.nl vandaag bekendgemaakt.
Minder meubelwinkels failliet

In oktober gingen slechts 773 bedrijven en instellingen failliet. Dat is 35 procent minder dan in dezelfde maand een jaar geleden. In de detailhandel daalde het aantal faillissementen bijna 40 procent. Vooral kleding-, doe-het-zelf- en meubelwinkels sloten minder vaak gedwongen hun deuren.

 

Over de periode januari tot en met oktober daalde het aantal faillissementen met 24 procent tot 8431. Vooral de bouw vertoonde een krachtig herstel. Binnen deze sector gingen 902 bedrijven onderuit, 37 procent minder dan in de overeenkomstige periode vorig jaar. 

 

Op provinciaal niveau daalde het aantal faillissementen wederom het sterkst in Zeeland. In deze provincie verklaarde de rechter 131 bedrijven en instellingen failliet tegen 223 in de eerste tien maanden van 2013.

In Zuid-Holland, de provincie waar de meeste bedrijven op de fles gingen, sprak de rechtbank 1568 keer een bankroet uit. Dat was een daling van 20 procent ten opzichte van vorig jaar.



Links

www.faillissementsdossier.nl

Tags

faillissement, failliet, meubel, meubelwinkel

Gerelateerd nieuws
 
Ada krijgt nieuwe eigenaar
lees verder
Himolla schrapt 175 banen
Himolla heeft met de ondernemingsraad overeenstemming bereikt over een belangrijk deel van het herstructureringsplan. In Taufkirchen verdwijnen 175 van de 714 banen en stopt de eindassemblage.
lees verder
Incoda in de startblokken
Incoda 2026 staat in de startblokken: drie dagen inspiratie, innovatie en ontmoetingen voor de complete interieurbranche in Gorinchem.
lees verder
 
3C op Möbelmeile en terug naar NL
lees verder
 
Vij5 viert 20 jaar in Den Bosch
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden