Minder interesse meubelboulevard?

Zaterdag 19 april 2025

Uit onderzoek blijkt dat er rond pasen minder paaseieren worden verkocht in supermarkten en de meubelboulevard niet meer populair is.
Minder interesse meubelboulevard?

Nederlanders kopen massaal minder paaseieren in de supermarkten. Ook wordt het ooit populaire uitje naar de meubelboulevard bij lange na niet meer als vanzelfsprekend beschouwd, zo blijkt uit een paasonderzoek van NIQ-GfK.

 

In totaal geeft 39% van de ondervraagde consumenten aan dat ze minder paaseieren van chocolade gaan kopen. Voor 61% is de hogere prijs de belangrijkste reden. De kilo-prijs nam gemiddeld met 50% toe. Toch zijn paaseieren nog altijd wel de traditionele lekkernij tijdens het ontbijt en verschijnen ze bij 43% op tafel. Dat is meer dan croissants (41%) en feeststol (34%).

 

Meubelboulevard
Het traditionele paasuitje naar de meubelboulevard blijkt ook aan populariteit te hebben ingeboet. Bij 0,9% van de ondervraagden behoort dit nog tot de paasplannen. Onder andere een bezoek aan het tuincentrum (2,5%) is populairder.



Links

www.nielseniq.com

Tags

nieuws, interieur, meubelboulevard, pasen, consumenten, bezoek, paasdag, bezoeken, paaseieren, croissants, feeststol, ontbijt, onderzoek, gfk, niq, paasplannen, tuincentrum, populair, #nielseniq, #gfk

Gerelateerd nieuws
Rolled Lounger in Master Oak
Unilin Panels heeft samen met Phil Procter een nieuwe uitvoering ontwikkeld van de Rolled Lounger. Daarbij vertaalde de ontwerper zijn oorspronkelijke uitvoering in roestvrij staal naar een versie in Unilin Master Oak.
lees verder
 
In op beurs Rotterdam
lees verder
Nieuwe baan Ruben Desmet
Voormalig Unilin topman Ruben Desmet gaat nu aan de slag als ceo bij de Corialis Group, moederbedrijf van Aliplast. Corialis uit Lokeren levert aluminium profielen.
lees verder
Tips voor minder tijd voor onderhoud
[Sponsored artikel] - Het is fijn om in een huis te wonen dat schoon en opgeruimd is. Toch kan onderhoud in huis een hoop tijd kosten. Maar er zijn manieren om het onderhoud te beperken en je huis toch schoon te houden.
lees verder
Groei maart 2026 omzet woninginrichting
De consumptie van Nederlandse huishoudens groeit met bijna 1% in maart 2026 ten opzichte van dezelfde maand het jaar ervoor, waarbij de consumptie van duurzame goederen sterker groeit.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden