Miljoenen injectie voor Lampen24

Maandag 20 maart 2017

Investeringsfonds 3i maakte vrijdag bekend dat het maar liefst € 120 miljoen gaat investeren in Lampenwelt, een online verlichtingspecialist. Daarnaast gaat het een lening van € 54 miljoen verstrekken.
Miljoenen injectie voor Lampen24

De 3i Group plc investeert in de etailer samen met het management en een van de huidige eigenaren van het bedrijf, Walter Neumüller. Lampenwelt GmbH is onder meer eigenaar van Lampen24.be en Lampen24.nl, en is naar eigen zeggen de grootste Europese online specialist in de verlichting. Op Nederlandreview.nl staan reviews van Nederlanders met hun ervaringen over lampen24.

Het bedrijf is opgericht in 2004 door Thomas Rebmann en zijn broer Andreas Rebmann en is gevestigd in het Duitse Schlitz, in de buurt van Frankfurt am Main. Van daaruit verspreidt het bedrijf onder eigen merknaam en onder private label producten aan klanten in twaalf Europese landen.

Lampenwelt heeft een uitgebreid assortiment van meer dan 45.000 producten. Het bedrijf genereerde € 61 miljoen omzet in 2016, waarvan 45% afkomstig van buiten Duitsland, zo meldt 3i in een persbericht.

Peter Wirtz, managing director 3i Duitsland, gelooft dat er goede mogelijkheden zijn voor Lampenwelt om internationaal verder uit te breiden en voort te bouwen op de digitale en online marketing mogelijkheden.

Jochen Wilms, een ervaren expert met ervaring van de online industrie door zijn eerdere werkzaamheden bij Bertelsmann, Schüco en Grohe, zal eveneens mede investeren en toetreden tot de raad van bestuur als executive chairman. Thomas en Andreas Rebmann blijven aan als ceo respectievelijk coo.

 



Links

www.lampen24.be
www.lampen24.nl
www.lampenwelt.de
www.nederlandreview.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, verlichting, licht, verlichting, lamp, armatuur, armaturen, webwinkel, retail, etail, winkel, shop, detailhandel, internet, webshop, #lampen24, #lampenwelt, investeren, investering, kapitaal, injectie, kapitaalinjectie, #nederlandreview.nl

Gerelateerd nieuws
L+B Desigplus Award winnaars
Tijdens de openingsdag van Light+Building 2026 zijn dertien bedrijven onderscheiden met de Designplus Award. De prijs bekroont producten die innovatie, functionaliteit, vormgeving en duurzaamheid combineren.
lees verder
Duurzaamheid leidraad kantoorinrichting
[Sponsored artikel] - Duurzaamheid speelt een steeds grotere rol in hoe kantoren worden ingericht. Dat komt niet alleen door wetgeving, maar ook door groeiend bewustzijn over klimaat en gezondheid.
lees verder
 
3 dagen tot Light + Building
lees verder
Established & Sons terug op Salone
Het Britse designmerk Established & Sons keert dit jaar terug naar Salone del Mobile met een eigen stand. Op de beurs presenteert het merk nieuwe ontwerpen en heruitgaven, waaronder de Medusa-lamp van Carlo Nason.
lees verder
Geen groei woninginrichting
De Nederlandse detailhandel zet ruim 2% meer om in januari 2026, maar voor de winkels in onder andere woninginrichting was er geen groei.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden