Miljoenen injectie voor Lampen24

Maandag 20 maart 2017

Investeringsfonds 3i maakte vrijdag bekend dat het maar liefst € 120 miljoen gaat investeren in Lampenwelt, een online verlichtingspecialist. Daarnaast gaat het een lening van € 54 miljoen verstrekken.
Miljoenen injectie voor Lampen24

De 3i Group plc investeert in de etailer samen met het management en een van de huidige eigenaren van het bedrijf, Walter Neumüller. Lampenwelt GmbH is onder meer eigenaar van Lampen24.be en Lampen24.nl, en is naar eigen zeggen de grootste Europese online specialist in de verlichting. Op Nederlandreview.nl staan reviews van Nederlanders met hun ervaringen over lampen24.

Het bedrijf is opgericht in 2004 door Thomas Rebmann en zijn broer Andreas Rebmann en is gevestigd in het Duitse Schlitz, in de buurt van Frankfurt am Main. Van daaruit verspreidt het bedrijf onder eigen merknaam en onder private label producten aan klanten in twaalf Europese landen.

Lampenwelt heeft een uitgebreid assortiment van meer dan 45.000 producten. Het bedrijf genereerde € 61 miljoen omzet in 2016, waarvan 45% afkomstig van buiten Duitsland, zo meldt 3i in een persbericht.

Peter Wirtz, managing director 3i Duitsland, gelooft dat er goede mogelijkheden zijn voor Lampenwelt om internationaal verder uit te breiden en voort te bouwen op de digitale en online marketing mogelijkheden.

Jochen Wilms, een ervaren expert met ervaring van de online industrie door zijn eerdere werkzaamheden bij Bertelsmann, Schüco en Grohe, zal eveneens mede investeren en toetreden tot de raad van bestuur als executive chairman. Thomas en Andreas Rebmann blijven aan als ceo respectievelijk coo.

 



Links

www.lampen24.be
www.lampen24.nl
www.lampenwelt.de
www.nederlandreview.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, verlichting, licht, verlichting, lamp, armatuur, armaturen, webwinkel, retail, etail, winkel, shop, detailhandel, internet, webshop, #lampen24, #lampenwelt, investeren, investering, kapitaal, injectie, kapitaalinjectie, #nederlandreview.nl

Gerelateerd nieuws
 
Hospitality Expo start in Grave
lees verder
Heropening winkel Groningen
De winkel van woonwinkel Goossens in Groningen is onlangs feestelijk heropend: inspiratie, advies en blije klanten.
lees verder
Jubileum Alexandrium
Woonmall Alexandrium viert 30-jarig jubileum tijdens Oktober Woonmaand met diverse activiteiten voor bezoekers en acties.
lees verder
Verlichting als architectonisch element
[Sponsored artikel] - Een goed doordacht interieur valt of staat met de juiste verlichting. Voorheen lag de focus vooral op een opvallende hanglamp boven de eettafel of een statige vloerlamp in de zithoek, nu benaderen ontwerpers licht steeds vaker als integraal onderdeel van de architectuur.
lees verder
Bureaustoel verhuist naar woonkamer
[Sponsored artikel] - Thuiswerken is gebleven, maar in veel woningen voelt de werkplek nog steeds als een noodoplossing. Vooral de bureaustoel valt uit de toon. Toch verschuift er iets: ook ontwerpers en fabrikanten zien de werkstoel steeds vaker als onderdeel van het interieur.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden