Mflor exposant op Domotex

Woensdag 13 december 2023

Na een aantal jaren andere keuzes gemaakt te hebben, zal Mflor op de komende Domotex weer een eigen stand hebben.
Mflor exposant op Domotex

De afgelopen jaren heeft de gerenommeerde vloerenleverancier Mflor tijdens Domotex een eigen presentatie gehad in een hotel vlakbij de beurs, maar nu is er gekozen om weer een stand op de beurs zelf te nemen. Het feit dat de Domotex beurs een biënnale is geworden én er tijdens deze editie een breed aanbod aan vloeren zal zijn ligt ten grondslag aan deze keuze.

 

Op een extra grote stand zullen de noviteiten gepresenteerd worden, waaronder een geheel nieuwe Authentics Collectie. Deze heeft een unieke natuurlijke uitstraling en uiteraard Register Embossing. En dat is niet het enige nieuws, maar de rest bewaren we tot de Domotex.

 

Op de stand zullen weer vele producten worden getoond, inclusief  extra inspiratie voor de bezoekers. Tevens zal er aandacht zijn voor de drie merken Mflor, Solcora by Mflor en het nieuwe duurzame merk Extensu. De basis voor de standuitstraling is gelijk aan de stand op de Interieurcollectiedagen (zie foto), alleen de beschikbare ruimte is een stuk groter.

 

Tijdens de beurs zal het Mflor team aanwezig zijn om alle bezoekers te ontvangen. Voor de Duitse klanten heeft Mflor sinds enige tijd een eigen team aan accountmanagers en ook de groeiende aandacht voor onze producten in de diverse exportlanden wordt ondersteund door de eigen exportafdeling.

 

De stand is te vinden in hal B20, standnummer 072. Domotex wordt georganiseerd door de Deutsche Messe in Hannover van 11 t/m 15 januari 2024. Toegangstickets Domotex.



Links

www.mflor.com
www.solcora.com
www.extensu.com
www.domotex.de

Tags

nieuws, interieur, beurs, exposant, vloerenbeurs, aanbod, pvcvloeren, elastischevloeren, vloeren, collectie, embossing, registerembossing, authentics, natural, merken, duurzaam, stand, oppervlakte, bezoekers, klikvloeren, noviteiten, aandacht, #deutschemesse, #domotex, #mflor, #solcora, #extensu

Gerelateerd nieuws
Veel nieuws Coretec
Coretec kon op heel wat belangstelling rekenen met de presentatie van talrijke nieuwigheden tijdens het vakevent Incoda in Gorinchem.
lees verder
Bureaustoel verhuist naar woonkamer
[Sponsored artikel] - Thuiswerken is gebleven, maar in veel woningen voelt de werkplek nog steeds als een noodoplossing. Vooral de bureaustoel valt uit de toon. Toch verschuift er iets: ook ontwerpers en fabrikanten zien de werkstoel steeds vaker als onderdeel van het interieur.
lees verder
Badkamerinspiratie 2027 op woonbeurzen
[Sponsored artikel] - Wil je als interieurprofessional op de hoogte blijven van nieuwe materialen, producten en interieurtrends? Ook in 2027 zijn er verschillende woon- en bouwbeurzen, in zowel Nederland als België.
lees verder
Succesvolle editie Incoda
Incoda 2026 is een groot succes met 5.500 interieurprofessionals en een compleet vernieuwde uitstraling, die goede reacties kreeg.
lees verder
Meer aandacht jonge ontwerpers
Heimtextil breidt New Talent Area uit met ruim dertig jonge ontwerpers op de speciale presentatieruimte die hiervoor ontwikkeld is.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden