Meubels voor binnen en buiten

Maandag 04 maart 2024

Het Zweedse lifestylemerk Bebó Objects ontwerpt meubilair waarmee het bedrijf de grenzen tussen binnen en buiten wil doorbreken. Dit voorjaar introduceert de firma verschillende nieuwe modellen.
Meubels voor binnen en buiten
Meubels voor binnen en buiten Meubels voor binnen en buiten Meubels voor binnen en buiten

De eenvoudige en uiterst pragmatische constructie van de stoel Exxo (foto 1 en 2) doet denken aan een eigenzinnig vogeltje. Voor ontwerper David Ericsson is Exxo een experimenteel eerbetoon aan de Zweedse industrie: één plaat wordt gesneden met een laser en dan gebogen in vier verschillende delen, die vervolgens in elkaar worden gezet met roestvrijstalen klinknagels, allemaal van hetzelfde materiaal.

 

Puff (beschikbaar als bankje en poef, foto 2 en 3) gaat volgens Bebó Objects een stap verder dan het verwachte, overstijgt het traditionele ontwerp en doet de grenzen tussen binnen- en buitenmeubilair vervagen. Het wordt een kunstwerk genoemd, dat het conventionele uitdaagt en opvalt in de modewereld. Puff is gemaakt op een houten frame met metalen poten en synthetisch polyester.

 

Agent voor de Benelux is Bart Loyaerts van Hippoffice.



Links

www.hippoffice.eu
www.beboobjects.com

Tags

Nieuws, interieur, wonen, woon, woning, residentieel, project, huisshow, meubel, design, stoel, stoel, indoor, tuin, buiten, buitenwonen, tuinmeubel, tuinmeubilair, tuinaccessoire, outdoor, buitenmeubel, buitenmeubilair,

Gerelateerd nieuws
Festivalvibe op Design District
Met 6.090 bezoekers, ruim 180 deelnemers en zomerse temperaturen kijkt Design District 2026 terug op een drukbezochte editie. Naast nieuwe collecties en merken stond ook kennisdeling en jong talent centraal.
lees verder
 
Commissie voor Interieurstylisten
lees verder
Overname Wehkamp
Wehkamp is overgenomen door de Nederlandse modespecialist Omoda. Samen vormen ze één van de grootste Nederlandse fashion & lifestyle-retailers.
lees verder
Nieuwendijk naar Gealux
René Nieuwendijk is gestart als international sales manager bij Gealux. Daarmee heeft hij snel een nieuwe uitdaging gevonden nadat op 1 april zijn dienstverband bij meubelfabrikant Himolla Polstermöbel was beëindigd.
lees verder
Hoteldesign populair in badkamer
[Sponsored artikel] - Hotelstijl in huis blijft een geliefde inspiratiebron. Dat is niet zo vreemd, want hotels staan bekend om comfort en uitstraling. Zodra je een mooie hotelkamer binnenstapt, voel je direct rust.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden