Meubels voor binnen en buiten

Maandag 04 maart 2024

Het Zweedse lifestylemerk Bebó Objects ontwerpt meubilair waarmee het bedrijf de grenzen tussen binnen en buiten wil doorbreken. Dit voorjaar introduceert de firma verschillende nieuwe modellen.
Meubels voor binnen en buiten
Meubels voor binnen en buiten Meubels voor binnen en buiten Meubels voor binnen en buiten

De eenvoudige en uiterst pragmatische constructie van de stoel Exxo (foto 1 en 2) doet denken aan een eigenzinnig vogeltje. Voor ontwerper David Ericsson is Exxo een experimenteel eerbetoon aan de Zweedse industrie: één plaat wordt gesneden met een laser en dan gebogen in vier verschillende delen, die vervolgens in elkaar worden gezet met roestvrijstalen klinknagels, allemaal van hetzelfde materiaal.

 

Puff (beschikbaar als bankje en poef, foto 2 en 3) gaat volgens Bebó Objects een stap verder dan het verwachte, overstijgt het traditionele ontwerp en doet de grenzen tussen binnen- en buitenmeubilair vervagen. Het wordt een kunstwerk genoemd, dat het conventionele uitdaagt en opvalt in de modewereld. Puff is gemaakt op een houten frame met metalen poten en synthetisch polyester.

 

Agent voor de Benelux is Bart Loyaerts van Hippoffice.



Links

www.hippoffice.eu
www.beboobjects.com

Tags

Nieuws, interieur, wonen, woon, woning, residentieel, project, huisshow, meubel, design, stoel, stoel, indoor, tuin, buiten, buitenwonen, tuinmeubel, tuinmeubilair, tuinaccessoire, outdoor, buitenmeubel, buitenmeubilair,

Gerelateerd nieuws
Doek valt voor Hollandsch Slapen
Het doek is gevallen voor de speciaalbeurs op het gebied van slapen, Hollandsch Slapen. De overgebleven spelers verplaatsen naar verwachting hun podium naar Nieuwegein, waar in het najaar oude tijden zullen herleven met tenten voor de deur!
lees verder
 
Kettal stapt in Driade
lees verder
Beperkte volumegroei retail 2025
In 2025 heeft de Nederlandse detailhandel 3,6% meer omzet geboekt dan een jaar eerder. Het verkoopvolume was 1,6% hoger dan in 2024. De omzet van de non-foodwinkels groeide in 2025 met 3,6%.
lees verder
Nieuwe zitcollecties Segis
De Italiaanse meubelfabrikant Segis breidt zijn collectie uit met meerdere zitoplossingen voor uiteenlopende omgevingen. De nieuwe en doorontwikkelde series richten zich op werkplekken, wooninterieurs en hospitality, met aandacht voor comfort, variatie en materiaalgebruik.
lees verder
Olympisch Glas Italia
Tijdens de XXV Olympische Winterspelen Milano Cortina 2026 is Glas Italia opnieuw betrokken bij het project Casa Italia. Het merk levert meubelontwerpen voor de locaties in Milaan en Cortina d’Ampezzo, waar sport, cultuur en design samenkomen.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden