Meubelbeurs Brussel: ook voor contract

Woensdag 25 oktober 2017

Steeds meer exposanten op de Meubelbeurs Brussel richten zich ook op de contractmarkt of bieden maatwerk aan voor projecten. Een bezoek is dus ook voor contractspecialisten de moeite waard.
Meubelbeurs Brussel: ook voor contract

Om contractbezoekers het gemakkelijk te maken worden bij leveranciers van producten voor de projectmarkt een herkenbaar Contract-logo op plattegronden geplaatst. Op de beursvloer worden de betreffende stands van dit logo voorzien.

Er zijn diverse segmenten vertegenwoordigd:
- Horeca-inrichters kunnen voor tafels en stoelen terecht bij onder meer Calligaris, Chairz, Infinity, Kluskens, Mobitec en Perfecta.
- Sfeervolle totaalinrichtingen zijn te vinden bij bijvoorbeeld Cube Interiors, Nix Design en Richmond.
- Bedding is zeker ook te vinden bij Veldeman Bedding, Avek, Brinkhaus, Mérens, Napco, Revor, Serta en Yatsan.
- Accessoires zijn te vinden bij bedrijven als Drimmer, PTMD, Ztahl by Dijkos, DV D’Sign en Mondiart.
- De Healthcare sector wordt gepresenteerd door Otium by Mecam, Bert Plantagie, Demuynck, Leda en Revor.
 - Kantoorinrichters vinden beslist hun ding bij onder meer Joli, Calligaris, Chairz, Topstar of Wagner.
 
Dit zijn overigens maar enkele van de contractaanbieders. Op dinsdagavond 7 november om 17 uur is er een meet & greet met de fabrikanten en designers persoonlijk. Ook is er informatie over werken met een designer. De beurs wordt van 5 tot 8 november 2017 gehouden, zondag tot dinsdag van 9 tot 19 uur, op woensdag tot 18 uur.

 



Links

www.meubelbeurs.be

Tags

Meubelbeurs Brussel, beurs, event, evenement, tentoonstelling, show, evenement, meubel, meubelen, wonen, woning, woon, interieur, inrichting, jeugdkamer, slaapcomfort, Kids' corner, Brussels by Night, Nieuws, slaapbranche, slapen, slaapfabrikant, bed, boxspring, lattenbodem, matras, slaapexposant, slaapsegment, slaapconcept, City, Fushion, Square, Mozaïek, award, winnaar, prijs, uitreiking, balthazar, champagne, jubileum, #meubelbeursbrussel, #brusselsbynight, #designindustry

Gerelateerd nieuws
Himolla schrapt 175 banen
Himolla heeft met de ondernemingsraad overeenstemming bereikt over een belangrijk deel van het herstructureringsplan. In Taufkirchen verdwijnen 175 van de 714 banen en stopt de eindassemblage.
lees verder
 
3C op Möbelmeile en terug naar NL
lees verder
Omzetgroei Jysk in Benelux
Jysk verstevigt haar positie in Nederland tijdens jubileumjaar met een sterke omzetgroei en met wederom nieuwe winkels. Ook in België was er een forse omzetstijging.
lees verder
Herbenoeming commissaris EK
Nico Vanderveen is herbenoemd in Raad van Commissarissen EK Retail, waarbij hij zijn tweede termijn ingaat.
lees verder
 
Vij5 viert 20 jaar in Den Bosch
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden