Meubelbeurs Brussel 2023-1

Woensdag 18 oktober 2023

Binnenkort is de volgende editie van Meubelbeurs Brussel. Van 5-8 november 2023 is de interieurbranche weer welkom op de vakbeurs. In een serie artikelen stelt Interieurjournaal enkele exposanten en hun noviteiten voor.
Meubelbeurs Brussel 2023-1
Meubelbeurs Brussel 2023-1 Meubelbeurs Brussel 2023-1 Meubelbeurs Brussel 2023-1

Eekhoorn presenteert in Brussel enerzijds modulaire wandkasten, en anderzijds solitaire meubelstukken. De wandkasten serie Vtwonen Modulair heeft een minimalistisch design. Strak, vlak en compact. De constructie is uitgevoerd in gematteerd eikenfineer met een verticaal nerfpatroon. Basu van Woood Exclusive (foto 1) beschikt over effen fronten, die worden onderbroken door vrij forse, halfronde greeplijsten. Het uitgangspunt is massief grenenhout, met finishes als dust (mistgrijs), moss (mosgroen) en mud (groenbruin) en een marmer-look inlegblad op het tv-dressoir. Beide woonkastenprogramma’s worden geproduceerd in Nederland. Bij de solitaire meubelstukken vallen de extra grote elementen op. Zoals de driepoot onder de tafel en de grote contouren van de fauteuil (foto 2).

 

De Trio Light Group is dit jaar voor het eerst aanwezig op de Meubelbeurs. Onder de Trio-vlag vallen de lichtmerken Trio, Cinque, Reality, Trio Select plus de collectie Mirrors and More. Cinque Lighting is de exclusieve designcollectie die onder licentie van het Italiaanse modemerk valt (foto 3 Cinardi). Alle series zijn voorzien van de dim-to-warm functie: dim je de lichtsterkte, dan verandert simultaan de lichtkleur van koud naar warm wit. Sinds kort kan dat via de ci-mote plug-in module: daarmee functioneren de lichtsterkte en -kleur onafhankelijk van elkaar. De bestudering gebeurt met de touch afstandsbediening of de Wiz-App (spraakgestuurd). Het is mogelijk om lichtscenario’s te programmeren en persoonlijke profielen in te stellen.

 

Kreamat is op Brussels by Night aanwezig met Pan, een ruimtelijk meegroei-concept (foto 4). Het uitgangspunt is een vlakke, zwevende achterwand. De kleinste maat is exact op breedte van het bed, dus type hoofdbord-formaat, het maximum is 274 cm. De rastermaat is 10 cm. De strakke achterwand kan met zijelementen uitgebouwd worden tot een erker-constructie (de Pan 24/7). Zodra de achterwand 92 cm breder is dan het bed is er ruimte voor de accessoires zoals zwevende, eiken nachttafeltjes met een elektromagnetische inductiepunt voor het draadloos opladen van een smartphone. De LED-verlichting is voorzien van usb-aansluitingen. Het bijbehorende, minimalistische boxspringbed met zijn mini-stretch pocketveren is uitgerust met de gepatenteerde schoudertechniek van Kreamat.



Links

www.kreamat.be
www.trio-lighting.com
www.deeekhoorn.com
www.meubelbeurs.be

Tags

Meubelbeurs Brussel, beurs, event, evenement, tentoonstelling, meubel, meubelen, wonen, woning, woon, interieur, inrichting, jeugdkamer, slaapcomfort, Kids' corner, Brussels by Night, Nieuws, slaapbranche, slapen, slaapfabrikant, bed, boxspring, lattenbodem, matras, slaapexposant, slaapsegment, slaapconcept, City, Fushion, Mozaïek, award, winnaar, prijs, uitreiking, balthazar, champagne, #meubelbeursbrussel, #mbb, #be, #brusselsexpo, #meubelbeurs, #meubelbeursb

Gerelateerd nieuws
 
Bedrijfsfilm Calia Italia genomineerd
lees verder
Jeugd heeft de toekomst
Ondernemer Mark Coenraads vind het belangrijk dat jongeren opgeleid worden tot Interieurvakman als noodzakelijk voorwaarde voor de toekomst van woninginrichters.
lees verder
 
Turri presenteert Belt
lees verder
Groei aanbod op Techtextil
Meer dan 1.500 exposanten hebben zich inmiddels aangemeld: de beurs Techtextil 2026 groeit in belangrijke toekomstige sectoren.
lees verder
Omzet NL-retail Q4 2025 +3,5%
In het vierde kwartaal van 2025 groeit de Nederlandse detailhandel 3,5% ten opzichte van hetzelfde kwartaal het jaar ervoor en voor het eerst sinds tijden is het ondernemersvertrouwen weer positief.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden