Meubelbeurs Brussel 2015

Woensdag 21 oktober 2015

Over een kleine drie weken start de laatste belangrijke interieurvakbeurs van het jaar: de Meubelbeurs 2015 in Brussel. Dankzij veel buitenlandse exposanten een vakbeurs met Europese allure.
Meubelbeurs Brussel 2015
Meubelbeurs Brussel 2015 Meubelbeurs Brussel 2015 Meubelbeurs Brussel 2015 Meubelbeurs Brussel 2015 Meubelbeurs Brussel 2015

De beurs onder de rook van het Atomium is geopend van zondag 8 t/m woensdag 11 november van 09:00-19:00 uur. Met zeven hallen, 70.000 m2 en 283 exposanten was het aantal bezoekers vorig licht gedaald naar ruim 19.000 bezoekers. Die daling was te wijten aan de moeilijke economische omstandigheden in België, want vanuit Nederland, Frankrijk, Engeland en vooral Duitsland steeg het aantal bezoekers.


Door z'n omvang is Brussel -in vergelijking met Keulen en Milaan- een compacte tentoonstelling. Het voordeel is dat de bezoeker niet het gevoel heeft iets te missen, terwijl er voldoende interessante items zijn die het de moeite waard maken om naar de Heizelpaleizen af te reizen.


Het zijn nog altijd moeilijke omstandigheden voor deze editie en dus een lastige vuurdoop voor de nieuwe verantwoordelijke directeur Lieven van den Heeden. Het aantal exposanten ligt nu op bijna 220, de deelnemerslijst is hier te vinden.

De segmenten van vorig jaar zijn gehandhaafd:
- City (hip, trendy, stedelijk, middensegment)
- Kid's Corner (kinderkamers, jong en fris)
- Fusion (stijlvol, actueel, authentiek, klassiek en landelijk gezellig)
- Mozaïek (functioneel, kleurrijk, mix)
- Holland à la carte (collectief Nederlandse fabrikanten)
- het paradepaardje: Square (design, internationaal, creatief)
- en uiteraard het geconcentreerde segment Brussels by Night (dé ontmoetingsplaats voor slaapspecialisten).

Als u reeds geregistreerd bent dan is het uiteraard is het handig vooraf toegangskaarten te bestellen. Indien u nog niet geregistreerd bent kunt u dat zelf aan de balie doen.

 



Links

www.meubelbeurs.be/?lang=nl
www.meubelbeurs.be

Tags

Meubelbeurs Brussel, beurs, event, evenement, tentoonstelling, meubel, meubelen, wonen, interieur, jeugdkamer, slaapcomfort, Brussels by Night, Nieuws, slaapbranche, slapen, slaapfabrikant, bed, boxspring, lattenbodem, matras, slaapexposant, slaapsegment, slaapconcept

Gerelateerd nieuws
 
Verkooppunt voor Wehkamp collectie
lees verder
Energiezuinig door slimme ventilatie
[Sponsored artikel] - Energiezuinig wonen draait allang niet meer alleen om goede isolatie of zonnepanelen. Ook frisse lucht speelt een steeds grotere rol binnen moderne woningen.
lees verder
Natuurlijke kleuren in keuken
[Sponsored artikel] - Keukens verschuiven richting rust en eenvoud. Eerder waren contrasten en glanzende oppervlakken populair, nu zie je steeds meer zachte, natuurlijke kleuren: zandtinten, klei, zachtgrijs en groentonen.
lees verder
Wood Loop stopt
De organisatie achter Wood Loop stelt dat Nederland nog niet klaar is voor een ketenaanpak, zoals die is ontwikkeld.
lees verder
Archeo speelt met imperfectie
Magis presenteerde de nieuwe Archeo-collectie van Jaime Hayon tijdens de Milan Design Week 2026. De serie bestaat uit multifunctionele objecten die balanceren tussen sculptuur, bijzettafel en kruk.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden