Menukaart meubelgroepen Euretco

Dinsdag 05 augustus 2014

Vanaf de meubelhuisshow in september varen de meubelgroepen van Euretco Wonen een nieuwe koers. Een Menukaart moet de ondernemer meer flexibiliteit en keuzevrijheid bieden, waardoor hij zijn aanbod beter kan afstemmen op het lokale klantenprofiel.
Menukaart meubelgroepen Euretco

'Als je nu binnen een groep samenwerkt, moet je met alles meedoen: collectie, folder en andere vaste afspraken. Die gedachte verlaten we met de Menukaart,' vertelt Senior Productmanager Renske Vlakveld. 'We hebben goed geluisterd naar het ondernemerspanel en hebben daar onze toekomstplannen op geformuleerd. Daarom is het roer omgegaan bij de divisie Meubelen.'

 

Nieuw is dat ondernemers meubelen kunnen kiezen uit modules in vier segmenten en twee prijscategorieën: Eigentijds, Modern, Landelijk en Stijlvol met als categorieën midden/laag en midden/hoog. 'Met deze stijl- en prijsmodules kunnen ondernemers zelf kiezen waarmee ze zich lokaal profileren en onderscheiden. Euretco blijft er marketingactiviteiten bij aanbieden, maar ze hoeven niet meer verplicht te worden afgenomen.' Sommige ondernemers hebben immers een sterke lokale marketing opgebouwd. Hiernaast blijven de concepten Topform, New Sity en Mix It alsmede de samenwerkingsgroep met Het Origineel bestaan.

 

Op 8, 9, 15 en 16 september organiseert Euretco Wonen de meubelhuisshow. Dan staan de modules Landelijk op twee niveaus en Eigentijds op midden/hoog in de schijnwerper. Ze worden gevolgd door drie modules aan het eind van 2014 en twee modules in het voorjaar van 2015. Dan is de nieuwe Menukaart bij Euretco Meubel compleet.

 



Links

www.euretco.nl

Tags

wonen, interieur, meubel

Gerelateerd nieuws
Nieuwe commisaris EK retail
Ondernemer Paul Berden van de bekende winkelketen Berden uit Venlo-Blerick treedt toe tot Raad van Commissarissen van EK Retail.
lees verder
Einde Nolte Germersheim
Het doek valt voor Nolte Möbel. Het bekende Duitse familiebedrijf sluit in juli 2025 definitief de deuren. De zoektocht naar een overnamekandidaat is mislukt, waardoor ook de laatste 230 werknemers hun baan verliezen.
lees verder
 
Nieuwe directeur Kees Smit
lees verder
Casa failliet
Woonwinkelketen Casa is dinsdag officieel failliet verklaard. De Nederlandse winkels zijn woensdagochtend niet meer opengegaan. Een dramatische wending, maar geen onverwachte, sinds het faillissement van het Belgische moederbedrijf in maart.
lees verder
Carlo van Groter in Wonen
Een interessant gesprek met Carlo Heinemans, manager woninginrichting van de complete interieurzaak ('woonzinnig compleet') Groter in Wonen in Gronsveld.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden