Meister vinylvloer zonder vinyl

Donderdag 26 april 2018

Meisterwerke Schulte introduceert een nieuwe vloerbedekking: een vinylvloer, maar dan zonder vinyl: Meisterdesign.
Meister vinylvloer zonder vinyl
Meister vinylvloer zonder vinyl Meister vinylvloer zonder vinyl Meister vinylvloer zonder vinyl Meister vinylvloer zonder vinyl

Het bedrijf uit Rüthen-Meiste zet dit designvloer-platformconcept meteen breed in de markt: achttien decors (foto 1, 2 en 3; Ocean oak 6989, Cabin board 6991 respectievelijk Desert oak 6998) en in vier typen qua productopbouw. In lange plank (130 cm) én grote tegel. Met deze Meisterdesign-collectie breidt Meister zijn assortiment van gezonde, gemakkelijk te onderhouden en moderne designvloeren uit met vier aanvullingen.

Meisterdesign biedt alle voordelen van een vinylvloer (robuustheid, onderhoudsgemak en elasticiteit) maar zonder de vooral ecologische en technische nadelen. In tegenstelling tot de meeste vinylvloeren is deze in Duitsland gefabriceerde vloer hittebestendig, geurloos, vrij van weekmakers en voorzien van het Blaue Engel-keurmerk.

De vier verschillende producttypes:
Meisterdesign. comfort - een behaaglijke comfortvloer met extra kurklaag
Meisterdesign. flex - een slanke designvloer met geringe opbouwhoogte
Meisterdesign. life - een waterbestendige en klikbare allrounder
Meisterdesign. pro - een extra dunne professionele vloer voor volledige verlijming (foto 4, waterbestendig; leverbaar vanaf september 2018, alleen als plank, niet als tegel)

Volker Kettler, hoofd productontwikkeling bij Meisterwerke, stelt dat Meisterdesign. flex de juiste keuze is als de vloer dun moet zijn, maar wel zonder doortekening op bestaande tegels gelegd kan worden. Meisterdesign. comfort is qua demping zeer geschikt in de slaapkamer of kinderkamer. Meisterdesign. life en .pro bestaan geheel uit pvc-vrij kunststof en zijn zeer geschikt voor in serres omdat ze niet uitzetten onder de invloed van warmte. Daarnaast zijn ze geheel waterbestendig, wat ook geldt voor de bijpassende pvc-vrije plint (profiel 20 PK Aqua).

Ludger Schindler, bedrijfsleider verantwoordelijk voor marketing en verkoop, toont het POS-systeem (foto 5) in drie formaten die Meisterwerke voor deze collectie heeft ontwikkeld: het 'designvloer-adviescenter'. Dit bundelt alle belangrijke informatie die nodig is voor advies en verkoop: originele monsterborden, technische gegevens, productvoordelen, toepassingsmogelijkheden, accessoires en een catalogus met geïntegreerde lookbook.

Meister wordt in Nederland verdeeld door de groothandels Viehoff, Heditex, Schadébo en De Eik.



Links

www.heditex.com
www.meister.com
www.meisterwerke.com
www.viehoff.nl
www.schadebo.nl
www.deeik.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, project residentieel, vloer, vloerbedekking, tegel, strook, stroken, PVC, lvt, keramiek, terra cotta, steen, hout, parket, visgraat, vloeren, #meister, #meisterwerke, meisterwerkeschulte, #heditex, #viehoff, #schadebo, #deeik, #meisterdesign

Gerelateerd nieuws
Aftrap Najaarsdagen Woonindustrie
De Woonindustrie is zondag gestart met de Najaarsvakdagen. Ondanks het warme weer trok de eerste dag, waar ook consumenten welkom waren, 30% meer bezoekers dan tijdens de vorige editie.
lees verder
NIeuwe strategie Jysk
Woonspecialist en winkelketen Jysk komt met nieuwe strategie: meer winkels én digitale investeringen.
lees verder
 
Nieuwe editie in Amsterdam
lees verder
Nieuw lid directie Coretec
Maxima Lengelé versterkt de directie van US Floors (Coretec) in de functie van chief commercial officer
lees verder
Beste scores in woonbranche
Auping, Ikea en Hornbach zijn de supersterren in een onderzoek binnen de woonbranche. Deze partijen hebben de beste positionering en scoren hoog op de waardestrategieën ‘beste proces’, ‘beste product’ en ‘beste service’.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
-28-09-2025
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden