Meer topmerken op Orgatec

Dinsdag 21 mei 2024

Van 22 tot 25 oktober 2024 vindt Orgatec opnieuw plaats op het beursterrein van Keulen. De beursorganisatie meldt dat steeds meer grote merken zich voor het evenement hebben aangemeld.
Meer topmerken op Orgatec

Op ongeveer 140.000 vierkante meter tonen exposanten van Orgatec in Keulen innovatieve oplossingen voor de projectinrichtingswereld van morgen. Het primaire doel van de exposanten is om aantrekkelijke kantoor-, administratie- en horecaruimtes te creëren die teamwerk, communicatie en sociale interactie bevorderen asl ook de groeiende verschuiving van rigide werkplekken naar flexibele ruimtes die creatieve en flexibele manieren van werken ondersteunen te laten zien.

 

Dit is het kader waarbinnen het vernieuwde beursconcept zich ontvouwt, waarbij de centrale aandachtsgebieden een prominente plaats innemen. Een gevarieerde beurservaring is verzekerd dankzij een divers aanbod van exposanten:

 

Vloeren: op het gebied van vloeren zijn onder meer Anker, Fabula Living, Infloor Girlon, Interface, Object Carpet en Warli.

 

Verlichting: Belux, Luctra, Hamelen, Herbert Waldmann, Kreon, Oligo en Ompeo zetten volgens Koelnmesse de standaard in het verlichtingssegment.

 

Kantoormeubilair: In het kantoorsegment zijn Mdd, Deberenn, Four Design, Guialmi, Mobel Linea, Narbutas, Quadrifoglio, Schaffenburg, Sokoa (zie foto), Visplay en Werner Works aanwezig.

 

Contract/horeca/buitenmeubilair: Akaba, Bla Station, Cadeinor, Casala, Cascando, Cor, Ethnicraft, Fenabel, Fermob, Jan Kurtz, Lande, Mizetto, Muuto, Molo, Norr 11, Pme 1910, Prostoria, Viccarbe en Walter Knoll bieden meubeloplossingen voor buitenruimtes, horeca en ambitieuze designprojecten.

 

Akoestiek: Camira, Framery, Gerriets, Lehnert, Lindner Group, Procedes, Silent Lab, Silen, Silentlab en Softline behoren tot de bedrijven die het akoestieksegment vertegenwoordigen.

 

Orgatec wordt gehouden in de Koelnmesse van 22-25 oktber 2024, van dinsdag tot en met vrijdag in plaats van zaterdag: een dag minder lang dus dan de vorige edities. Klik voor toegangstickets.



Links

www.koelnmesse.be
www.koelnmesse.de
www.koelnmesse.nl
www.orgatec.com

Tags

Nieuws, interieur, wonen, woon, woning, residentieel, project, huisshow, meubel, bank, tafel verlichting, licht, design, stoel, fauteuil, bank, kantoormeubel, kantoorinrichting, bedrijfskantoor, werkruimte, kantooromgeving, werkvloer, hotel, kantoor, kantoorfaciliteit, home office, homeoffice, werkplek, werkomgeving,hospitality, bureau, stoel, werk, akoestiek, akoestisch, show, event, evenement, beurs, #orgatec, #architectureworld, #koelnmesse, #orgatec2024

Gerelateerd nieuws
Ethimo toont Ginko en Reef
Voor het zomerseizoen van 2027 komt Ethimo onder andere met de Ginko-parasol van Studio Zanellato/Bortotto en het Reef-ligbed van Ethimo Design Studio. Beide ontwerpen combineren teak met textiel of vlechtwerk.
lees verder
 
Verhuizing van Zweden
lees verder
Nieuwe topman Bolia
Ceo Lars Lyse Hansen van het meubelmerk Bolia vertrekt op 31 augustus 2027 na meer dan 21 jaar aan het roer. Huidig operationeel directeur Thomas Bendiks Lauridsen volgt hem op.
lees verder
Rupert & Rupert introduceert Soof
Rupert & Rupert breidt de collectie uit met Soof, een nieuwe eetkamerstoel en bijpassende eetbank. Afgeronde vormen, een volledig gestoffeerde afwerking en verschillende combinatiemogelijkheden staan centraal in het ontwerp.
lees verder
Design Post Keulen krijgt dubbelrol
Design Post Köln maakt in 2026 deel uit van zowel Orgatec als Idd Cologne. De designlocatie wordt een extra presentatielocatie voor Orgatec en vormt het centrale vertrekpunt van het stedelijke concept van Idd Cologne.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden