Meer Thonet voor buiten!

Vrijdag 20 november 2015

Thonet introduceert stalen buisklassiekers in nieuwe kleuren voor binnen en buiten. Een collectie, vier jaargetijden, binnenkort te zien op de IMM in Keulen.
Meer Thonet voor buiten!
Meer Thonet voor buiten! Meer Thonet voor buiten! Meer Thonet voor buiten!

Enkele stalen buisklassiekers uit de Bauhaustijd worden voorzien van een frisse kleur en een speciale technologie, die ze weerbestendig maakt. De frames zijn verkrijgbaar in zeven kleuren. Voor het netweefsel is er keuze uit twaalf extra kleurnuances, waardoor een groot aantal combinaties mogelijk is. Verder bestaat de collectie uit kussens in bijpassende kleuren. De ontwerpen uit deze Thonet All Seasons-outdoorcollectie zijn voor het eerst te zien op de imm cologne 2016.

Het gaat om aangepaste modellen van de sledestoel S 33 en S 34 van Mart Stam, bijzettafel B 9 en loungefauteuil S 35 van Marcel Breuer en sledestoel S 533 van Ludwig Mies van der Rohe. Miriam Püttner, designer van het Thonet Design Team, was hoofdverantwoordelijke voor dit project.

De Thonet All Seasons-modellen gaan zowel in de tuin als in de serre bijzonder lang mee. Dit is te danken aan de tafelbladen van ruw beton of volkern-HPL-plaat en aan het gekleurde ThonetProtect-oppervlak, dat net als het netweefsel uv-bestendig is.

De bestaande outdoormeubels uit de collectie S 40/S 1040 (Mart Stam/Thonet Design Team) worden opgenomen in de nieuwe Thonet All Seasons-collectie. Tuintafel S 1040 zal dan ook verkrijgbaar zijn in een nieuwe uitvoering.

De nieuwe collectie is leverbaar vanaf begin maart 2016.

[sponsored artikel]

 



Links

www.thonet.de
www.imm-cologne.de

Tags

Nieuws, interieur, wonen, woon, woning, project, kantoor, beurs, show, huisshow, evenement, meubel, stoel, fauteuil, tafel, bank, indoor, outdoor, binnen, buiten, tuin, tuinmeubel, garden, serre, lounge, sledestoel, design, klassieker, ontwerp

Gerelateerd nieuws
 
Ada krijgt nieuwe eigenaar
lees verder
Meer omzet, minder verlies Xenos
Uit de jaarcijfers van Xenos blijkt dat de omzet vorig jaar is toegenomen, maar dat er nog steeds verlies wordt geleden.
lees verder
Himolla schrapt 175 banen
Himolla heeft met de ondernemingsraad overeenstemming bereikt over een belangrijk deel van het herstructureringsplan. In Taufkirchen verdwijnen 175 van de 714 banen en stopt de eindassemblage.
lees verder
 
3C op Möbelmeile en terug naar NL
lees verder
Omzetgroei Jysk in Benelux
Jysk verstevigt haar positie in Nederland tijdens jubileumjaar met een sterke omzetgroei en met wederom nieuwe winkels. Ook in België was er een forse omzetstijging.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden