Meer tapijt op Hometex

Maandag 29 september 2025

Op 19 en 20 november 2025 vindt vakbeurs Hometex Winter plaats in Bad Salzuflen. Twee dagen lang presenteren leveranciers hun collecties op het gebied van bedden-, woon- en huishoudtextiel.
Meer tapijt op Hometex

Hometex wordt sinds 2025 georganiseerd door uitgeverij SN-Verlag en kent twee edities per jaar. Waar de zomereditie meer is gericht op slaapsystemen en meubels, staat de wintereditie in het teken van textiel. 'Het concept blijkt succesvol, maar moet continu verder worden ontwikkeld,' aldus initiatiefnemer Thomas Fehr.


De beurs in november biedt exposanten de gelegenheid om de lente- en zomercollecties voor 2026 te tonen. Volgens projectmanager Lisa Brokbals ligt de nadruk tijdens deze editie op compacte stands en een doelgerichte presentatie van nieuwe producten. Bekende fabrikanten uit de beddenbranche, waaronder Bassetti, Estella, Elegante, Centa-Star, Hahn, Vossen, Egeria en Pad, gebruiken de beurs om hun aankomende assortimenten vroegtijdig onder de aandacht te brengen.

 

Naast bed- en badtextiel is er speciale aandacht voor tapijten, een segment dat de afgelopen jaren in belang is toegenomen. Leveranciers zoals Paulig, Theo Keller en Golze zijn aanwezig, evenals nieuwe exposanten als Mirzai en Heitmann Felle. Ook op het gebied van gordijnen en stoffen is het aanbod breed, met gevestigde namen als Gerster, Neutex en Verdi en nieuwkomers zoals Gardinia, Luxan en Omega.

 

De beurs biedt bezoekers niet alleen toegang tot de stands, maar ook gelegenheid voor informeel contact. Zo wordt op de eerste avond een netwerkborrel georganiseerd. Daarnaast vindt de uitreiking plaats van de jaarlijkse ‘Onderneming van het Jaar’-prijzen, een initiatief van vakblad Haustex en onderzoeksbureau United Research. Deze prijzen worden toegekend aan fabrikanten die door retailers zijn verkozen tot best presterende bedrijven in verschillende productcategorieën.

 

Hometex Winter 2025 wordt gehouden in hal 21 van het beursterrein in Bad Salzuflen. Bezoekers profiteren van gratis toegang, catering en parkeergelegenheid.



Links

www.hometex.de

Tags

Nieuws, interieur, inrichting textiel, wonen, woning, woon, winkelier, retail, design, textielbeurs, textielvakbeurs, vakbeurs, show, event, evenement, beurs, huisshow, tentoonstelling, bekleding, stoffering, bedlinnen, badtextiel, tafellinnen, slapen, slaapkamer, projectinrichting, project, kantoor, textielindustrie, #hometex, #hometexwinter25

Gerelateerd nieuws
Versterking Beaulieu in Amerika
Beaulieu neemt de activa van Congoleum Acquisition LLC over, waardoor het bedrijf zijn capaciteiten uitbreidt en zijn aanwezigheid op de Amerikaanse markt versterkt.
lees verder
Consumptie huishoudens stijgt door
Nederlandse Huishoudens hebben in september 0,8% meer geconsumeerd dan in dezelfde maand vorig jaar. Dit betekent dat de consumptie voor de 15e maand op rij.



lees verder
Pionier Coretec Concept Store
Afgelopen zomer was Woonmode uit Rijswijk de eerste die in Nederland het nieuwe winkelconcept van Coretec heeft geplaatst. Met deze premium presentatie van het vloerenmerk profileert de retailer zich als woonspecialist.
lees verder
Ondernemers verwachten meer te investeren
Nederlandse ondernemers verwachten meer investeringen te doen in 2026. De winstgevendheid is in het laatste kwartaal gedaald.
lees verder
Derde winkel van traploperspecialist
De Roode Loper, een detaillist die gespecialiseerd is in traplopers, heeft haar derde winkel geopend in het hart van Amsterdam Oud-Zuid.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden