Meer tapijt op Hometex

Maandag 29 september 2025

Op 19 en 20 november 2025 vindt vakbeurs Hometex Winter plaats in Bad Salzuflen. Twee dagen lang presenteren leveranciers hun collecties op het gebied van bedden-, woon- en huishoudtextiel.
Meer tapijt op Hometex

Hometex wordt sinds 2025 georganiseerd door uitgeverij SN-Verlag en kent twee edities per jaar. Waar de zomereditie meer is gericht op slaapsystemen en meubels, staat de wintereditie in het teken van textiel. 'Het concept blijkt succesvol, maar moet continu verder worden ontwikkeld,' aldus initiatiefnemer Thomas Fehr.


De beurs in november biedt exposanten de gelegenheid om de lente- en zomercollecties voor 2026 te tonen. Volgens projectmanager Lisa Brokbals ligt de nadruk tijdens deze editie op compacte stands en een doelgerichte presentatie van nieuwe producten. Bekende fabrikanten uit de beddenbranche, waaronder Bassetti, Estella, Elegante, Centa-Star, Hahn, Vossen, Egeria en Pad, gebruiken de beurs om hun aankomende assortimenten vroegtijdig onder de aandacht te brengen.

 

Naast bed- en badtextiel is er speciale aandacht voor tapijten, een segment dat de afgelopen jaren in belang is toegenomen. Leveranciers zoals Paulig, Theo Keller en Golze zijn aanwezig, evenals nieuwe exposanten als Mirzai en Heitmann Felle. Ook op het gebied van gordijnen en stoffen is het aanbod breed, met gevestigde namen als Gerster, Neutex en Verdi en nieuwkomers zoals Gardinia, Luxan en Omega.

 

De beurs biedt bezoekers niet alleen toegang tot de stands, maar ook gelegenheid voor informeel contact. Zo wordt op de eerste avond een netwerkborrel georganiseerd. Daarnaast vindt de uitreiking plaats van de jaarlijkse ‘Onderneming van het Jaar’-prijzen, een initiatief van vakblad Haustex en onderzoeksbureau United Research. Deze prijzen worden toegekend aan fabrikanten die door retailers zijn verkozen tot best presterende bedrijven in verschillende productcategorieën.

 

Hometex Winter 2025 wordt gehouden in hal 21 van het beursterrein in Bad Salzuflen. Bezoekers profiteren van gratis toegang, catering en parkeergelegenheid.



Links

www.hometex.de

Tags

Nieuws, interieur, inrichting textiel, wonen, woning, woon, winkelier, retail, design, textielbeurs, textielvakbeurs, vakbeurs, show, event, evenement, beurs, huisshow, tentoonstelling, bekleding, stoffering, bedlinnen, badtextiel, tafellinnen, slapen, slaapkamer, projectinrichting, project, kantoor, textielindustrie, #hometex, #hometexwinter25

Gerelateerd nieuws
Economisch beeld minder negatief
Het conjunctuurbeeld volgens de Conjunctuurklok van het Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS) was in juni minder negatief dan in mei. In de Conjunctuurklok van juni presteerden 9 van de 13 indicatoren slechter dan hun langjarige trend.
lees verder
 
Meer merken op 1e Trendz/Showup
lees verder
Incotap Dealerdagen 2026
De Incotap dealerdagen zijn succesvol verlopen, waarbij veel relaties zijn langsgekomen in het distributiecentrum van groorhandelaar Cotap in Zwolle.
lees verder
 
Nieuwe directeur Hubo
lees verder
Spoga+gafa blijft in juni
De outdoor beurs Spoga+gafa blijft ook de komende jaren in juni plaatsvinden. Na de editie van 2026 heeft Koelnmesse dit besloten, omdat dit tijdstip toch beter aansluit op de markt en wensen van de internationale tuinbranche.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden