Meer cash & carry Mars & More

Dinsdag 14 juli 2020

Decoratiegrossier Mars & More breidt haar cash & carry activiteiten uit in zowel de Benelux als daarbuiten.
Meer cash & carry Mars & More

Mars & More uit Zwolle is groothandel in 'living & lifestyle'-producten (foto; website). Momenteel kunnen klanten voor de inkoop terecht bij Tica in Aalsmeer, Trends & Trade in Venlo (beide dochters van PW Markets), Van Remoortel in Belsele en bij de Blumenbörse in Luzern. Deze zomer komen daar meerdere locaties in Duitsland, Zwitserland en België bij. Daarnaast worden de huidige stands op Tica en Trends & Trade vernieuwd en vergroot.
 
Dick van Raalte, directeur Mars & More, heeft van de afgelopen tijd geleerd niet afhankelijk te moeten zijn van grootschalige events zoals beurzen. Daarom kiest hij een nieuwe strategie waarbij cash & carry’s als showroom of beursstand worden gezien. Daar worden ook open dagen georganiseerd waarbij Mars & More-medewerkers aanwezig zijn om de klant de nieuwste collectie te tonen en eventueel de order te noteren.
 
De eerste opening staat medio juli gepland in Ahrensburg, waarna Kolbermoor, Zurich en Brussel snel zullen volgen.



Links

www.marsmore.com
www.pwmarkets.nl
www.tica.nl
www.trendstrade.nl
www.vanremoortel.be

Tags

Nieuws, wonen, woon, woning interieur, inrichting, interieurartikel, kleinmeubel, kleinmeubilair, woonaccessoire, decoratie, decoratie-artikel, gedekte tafel, gift, accessoire, geschenk, cadeau, kado, outdoor, buiten, tuin, kerstpakket, relatiegeschenk, valentijnsdag, pasen, feest, vaderdag, moederdag, beurs, evenement, show, bloem, woondecoratie, cash & carry, #marsmore, #pwmarkets, #tica, #trendstrade, #vanremoortel, #cashcarry

Gerelateerd nieuws
 
De Ploeg samen met DQG
lees verder
Veelzijdige VT-Wonen-collecties
Forbo Flooring heeft recent de nieuwe Marmoleum en Novilon VT-Wonen collecties gepresenteerd, die in samenwerking met de designers van het woonblad tot stand zijn gekomen.
lees verder
Lekkage kost echt: duur herstel
[Sponsored artikel] - Een klein scheurtje in een leiding lijkt onschuldig. Totdat je ontdekt dat er vocht in je muur zit, het parket opbolt of er ineens schimmel verschijnt. Dan ontdek je wat een lekkage écht kost: duur herstel!
lees verder
Overname Laminaat.nl
Floors Group neemt per direct branchegenoot Laminaat.nl over. Met de overname groeit Floors Group, bekend van onder meer Laminaatenparket.nl, verder.
lees verder
Uitkijken naar Najaarsvakdagen
De voorbereidingen voor de Najaarsvakdagen 2025 zijn in volle gang. De Woonindustrie zet in op een inspirerende vakbeurs waar interieurprofessionals kunnen rekenen op een krachtig aanbod van merken in meubelen, verlichting, design, accessoires, slaapcomfort, vloeren en wand- en raamdecoratie.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden