Meer bezoekers Milaan

Maandag 10 april 2017

Gisteren is na bijna een week de Salone del Mobile en de biënnale Euroluce ten einde gekomen. Er kwamen volgens de organisatie meer bezoekers op af dan in 2015, de vorige keer dat deze beurzen samen werden gehouden.
Meer bezoekers Milaan

Salone del Mobile-directeur Claudio Luti stelt dat er met ruim 343.000 bezoekers zo'n 10% meer zijn geweest dan in 2015. De meubelbeurs wordt in de oneven jaren gecombineerd met de verlichtingsbeurs Euroluce. In de zes dagen van deze 56ste editie kwamen de bezoekers uit 165 landen.

Meer dan 2.000 bedrijven presenteerden zich op deze beurzen en andere platforms (20ste SaloneSatellite, Workplace3.0, Int. Furnishing Accessories Exhibitions) in de stad Milaan.

Volgend jaar wordt de Salone del Mobile van 17-22 april gehouden, zoals gebruikelijk twee weken later in het jaar samen met de biënnale Bathroom, Kitchen en FTK.

 



Links

www.cosmit.it

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, slapen, slaap, slaapkamer, verlichtingsbeurs, beurs, show, event, evenement, showroom, toonzaal, tentoonstelling, huisshow, vakbeurs, vakevenement, vakevent, woonevent, woonbeurs, bed, overtrek, boxspring, meubel, tafel, zitmeubel, kast, bijzettafel, salontafel, kapstok, stoel, eetkamer, fauteuil, dressoir, lamp, hanglamp, verlichting, trend, trends, milaan, woontrends, interieurtrends, winkel, presentatie, presenteren, visual merchandising, etaleren, #salonedelmobile

Gerelateerd nieuws
 
Kleuren van het jaar
lees verder
Bundeling architecten en ontwerpers
Architecten- en ontwerporganisaties bundelen krachten in een gezamenlijk onderkomen in dDe Baanderij in Amsterdam-Noord.
lees verder
 
Leolux veiliggesteld
lees verder
Lagere groei inflatie
De inflatie in Nederland is gedaald naar 2,8% in augustus, waarbij voor meubelen een nog lagere inflatie is vastgesteld.
lees verder
Aftrap Najaarsdagen Woonindustrie
De Woonindustrie is zondag gestart met de Najaarsvakdagen. Ondanks het warme weer trok de eerste dag, waar ook consumenten welkom waren, 30% meer bezoekers dan tijdens de vorige editie.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
-28-09-2025
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden