MBB 2019: faciliteren en inspireren

Maandag 07 oktober 2019

Meubelbeurs Brussel nadert. In een tijd waarin beursbezoek afneemt heeft het volgens de organisatie zeker zin om de beurs van 3 - 6 november te bezoeken. Om veel relevant nieuws op één plek te zien, voor het direct menselijk contact en een jaarlijkse ontmoeting.
MBB 2019: faciliteren en inspireren

Ontmoetingen faciliteren en de bezoeker inspireren, dat zijn volgens Meubelbeurs Brussel de voornaamste functies van een vakbeurs. Om als aankoper efficiënt de beurs met zo’n 300 exposanten en zeven hallen te bezoeken is de Meubelbeurs ingedeeld in verschillende stijlsegmenten. Op zoek naar hedendaags modern meubilair? Dan is City in hallen 3, 4 en 5 het startpunt. De fine fleur van de Belgische meubelindustrie toont zich in hal 5 (zie foto), sterke internationale fabrikanten in hallen 3 en 4. Mag het nog iets strakker? Square staat voor betaalbaar design in hal 3. De landelijke of industriële sfeer hoort thuis bij Fusion, in hal 8. In Holland à la Carte in de Patio komen beide stijlen samen. De rode draad is hier het Nederlands fabricaat. Voor slaapspecialisten is het makkelijk: Brussels by Night in hal 6 is dé plek voor slaapgerelateerde bedrijven. Prijsbewust meubilair is te vinden in hal 9.

 

De trendpassages werden vorig jaar in een fris nieuw concept gestoken. Zoals elk jaar ontwikkelt Art Director Siegrid Demyttenaere drie thema’s rond de centrale vraag 'Hoe gaat het met je?'. Kernbegrippen zijn harmonie, lichamelijk en geestelijk welzijn, emotioneel geraakt worden, spiritualiteit als tegenhanger van technologie. Elk thema wordt samengevat in een personage: de Essentialist, de Spiritualist en de Energiekeling. In de trendpassages op de beurs zelf worden ze geïllustreerd met een selectie uit het aanbod van de exposanten.



Links

www.meubelbeurs.be

Tags

Meubelbeurs Brussel, beurs, event, evenement, tentoonstelling, meubel, meubelen, wonen, woning, woon, interieur, inrichting, jeugdkamer, slaapcomfort, Kids' corner, Brussels by Night, Nieuws, slaapbranche, slapen, slaapfabrikant, bed, boxspring, lattenbodem, matras, slaapexposant, slaapsegment, slaapconcept, City, Fushion, Mozaďek, #meubelbeursbrussel

Gerelateerd nieuws
Jodeco opnieuw opgestart
Jodeco Glass maakt een doorstart onder de nieuwe eigenaren Duif International en B Living. Daarmee is de continuďteit van het merk verzekerd en blijft het bestaande assortiment glasproducten beschikbaar voor klanten.
lees verder
 
Interieurclubawards 2025
lees verder
Rolluiken thuis in jouw stijl
[Sponsored artikel] - Ben je bezig met het upgraden van je huis? Er zijn verschillende manieren om je woning comfortabeler en veiliger te maken. Zoals het laten plaatsen van rolluiken.
lees verder
 
Talents op Heimtextil
lees verder
Nieuwe functie Philipp Ferger
De vice-president van onder andere de Ambiente beurs gaat per 1 januari een nieuwe uitdaging aan als mede-verantwoordelijke voor onder meer Eurobike.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden