MBB 2019: faciliteren en inspireren

Maandag 07 oktober 2019

Meubelbeurs Brussel nadert. In een tijd waarin beursbezoek afneemt heeft het volgens de organisatie zeker zin om de beurs van 3 - 6 november te bezoeken. Om veel relevant nieuws op één plek te zien, voor het direct menselijk contact en een jaarlijkse ontmoeting.
MBB 2019: faciliteren en inspireren

Ontmoetingen faciliteren en de bezoeker inspireren, dat zijn volgens Meubelbeurs Brussel de voornaamste functies van een vakbeurs. Om als aankoper efficiënt de beurs met zo’n 300 exposanten en zeven hallen te bezoeken is de Meubelbeurs ingedeeld in verschillende stijlsegmenten. Op zoek naar hedendaags modern meubilair? Dan is City in hallen 3, 4 en 5 het startpunt. De fine fleur van de Belgische meubelindustrie toont zich in hal 5 (zie foto), sterke internationale fabrikanten in hallen 3 en 4. Mag het nog iets strakker? Square staat voor betaalbaar design in hal 3. De landelijke of industriële sfeer hoort thuis bij Fusion, in hal 8. In Holland à la Carte in de Patio komen beide stijlen samen. De rode draad is hier het Nederlands fabricaat. Voor slaapspecialisten is het makkelijk: Brussels by Night in hal 6 is dé plek voor slaapgerelateerde bedrijven. Prijsbewust meubilair is te vinden in hal 9.

 

De trendpassages werden vorig jaar in een fris nieuw concept gestoken. Zoals elk jaar ontwikkelt Art Director Siegrid Demyttenaere drie thema’s rond de centrale vraag 'Hoe gaat het met je?'. Kernbegrippen zijn harmonie, lichamelijk en geestelijk welzijn, emotioneel geraakt worden, spiritualiteit als tegenhanger van technologie. Elk thema wordt samengevat in een personage: de Essentialist, de Spiritualist en de Energiekeling. In de trendpassages op de beurs zelf worden ze geïllustreerd met een selectie uit het aanbod van de exposanten.



Links

www.meubelbeurs.be

Tags

Meubelbeurs Brussel, beurs, event, evenement, tentoonstelling, meubel, meubelen, wonen, woning, woon, interieur, inrichting, jeugdkamer, slaapcomfort, Kids' corner, Brussels by Night, Nieuws, slaapbranche, slapen, slaapfabrikant, bed, boxspring, lattenbodem, matras, slaapexposant, slaapsegment, slaapconcept, City, Fushion, Mozaďek, #meubelbeursbrussel

Gerelateerd nieuws
Huus in de problemen
Woonwinkel Huus balanceert op rand van faillissement. De snelle groei heeft veel problemen in organisatie en liquiditeit veroorzaakt.
lees verder
Veranderingen interieurketen
De woonwinkel onder druk: verschuivende macht in de interieurketen, zo wordt gesteld in een artikel van De Interieurclub.
lees verder
Weer nieuwe winkels voor Jysk
Jysk opent in Nederland en België weer een aantal nieuwe winkels en groeit steeds verder door de ombouw van voormalige Leen Bakker panden.
lees verder
 
Hal18 neemt Uzit over
lees verder
Outdoor living in trek op Spoga+gafa
Spoga+gafa 2026 (22–24 juni in Keulen) meldt sterke vraag naar het segment Living, met name binnen de sectoren Outdoor Decoration en Furniture. Hiervoor hebben zich veel exposanten aangemeld.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden