MBB 2018 komt eraan!

Maandag 29 oktober 2018

Aankomende zondag, 4 november, is het alweer zo ver: de Meubelbeurs Brussel (MBB). Met onder meer een nieuw merk bij Brussels by Night voor slaapspecialisten in hal zes: Vitario.
MBB 2018 komt eraan!

Vitario is een matrassen en hoofdkussenfabrikant uit Oostenrijk. Het bedrijf biedt naast de producten ook een professioneel meetsysteem. Hierbij wordt een liggende zij- en rugmeting gedaan, waarmee een lichaamsprofiel wordt gemaakt die direct ingeladen wordt in een simulator-matras.

Deze kan vervolgens en indien nodig nog door de beddenadviseur worden aangepast. Er zijn daarvoor twaalf instelbare zones in zeven hardheden. Er zijn daardoor miljoenen mogelijke varianten. De berekening van een optimaal matras voor een profiel wordt gelukkig computergestuurd bepaald en hoeft dus niet zelf manueel samengesteld worden. De gepatenteerde technologie wordt inmiddels al vijftien jaar toegepast.

De 24 steunelementen in de Vitario-matrassen zijn het eerste jaar gratis aan te passen, maar kunnen tegen een kleine vergoeding zelfs na 10 jaar nog eenvoudig worden aangepast, zo belooft het bedrijf.

De Benelux-agent van Vitario is Peter Smelik, wellicht bekend van Dormiente of Spaldin, waarvoor hij al eerder in Brussel stond. Vitario heeft momenteel veertien dealers.

 



Links

www.meubelbeurs.be
www.vitario.eu

Tags

Meubelbeurs Brussel, beurs, event, evenement, tentoonstelling, meubel, meubelen, wonen, woning, woon, interieur, inrichting, jeugdkamer, slaapcomfort, Brussels by Night, Nieuws, slaapbranche, slapen, slaapfabrikant, bed, boxspring, lattenbodem, matras, slaapexposant, slaapsegment, slaapconcept, agent, vertegenwoordiging, #smelik, #vitario, #dormiente, #spaldin, #mbb, #meubelbeursbrussel

Gerelateerd nieuws
A@W: Regenerative Architecture
Architect@Work keert op 9 en 10 september terug naar Ahoy. De vakbeurs staat dit jaar in het teken van 'Regenerative Architecture' en presenteert opnieuw een selectie van productinnovaties, lezingen en materiaaloplossingen.
lees verder
 
In prijs voor studenten
lees verder
Ontwerpwedstrijd Incoda
Na de succesvolle editie van vorig jaar organiseert de interieurvakevent Incoda ook dit jaar weer een ontwerpwedstrijd voor gevestigde namen en studenten.
lees verder
Innovatieprijs terug op Orgatec
De Innovation Award Architecture+ Office keert terug tijdens Orgatec 2026. De prijs zet opnieuw innovaties voor werk- en projectinrichting centraal. Inschrijvingen zijn geopend.
lees verder
Van ontmoeting naar verdieping
Destination Design 2027 introduceert True Stories: een ode aan de verhalen achter design en een nieuwe ruimtelijke ervaring van Judith Muijs.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden