Mathias Lenaif export manager Thonet

Donderdag 11 maart 2021

Mathias Lenaif werd begin deze maand benoemd tot nieuwe export manager van Thonet en zal een ondersteunende rol hebben voor de kernmarkten Duitsland, Oostenrijk, Zwitserland, Benelux en Frankrijk.
Mathias Lenaif export manager Thonet

Foto: Möbelkultur.de

 

Mathias Lenaif leidde de afgelopen twaalf jaar de verkoop- en marketingactiviteiten van kantoormeubelfabrikant Oka Büromöbel, zo meldt Möbelkultur. 'We zijn er zeker van dat Mathias Lenaif de komende jaren een belangrijke bijdrage zal leveren aan de verdere ontwikkeling van ons bedrijf,' zegt algemeen directeur van Thonet Brian Boyd.

 

De gediplomeerde ingenieur houttechniek en geschoolde timmerman is een familieman en woont in de buurt van Koblenz, vlakbij de geboorteplaats van Michael Thonet. Hij is sinds begin maart gestart. 'Ik kijk erg uit naar de uitdagingen die voor ons liggen. De Covid-19-pandemie, maar ook de digitalisering en klimaatverandering, vragen om nieuwe benaderingen, die ik samen met het Thonet-verkoopteam wil aanpakken,' zegt Lenaif.

 

P.S. 11-03-2021: de kop en inleiding van dit artikel is iets aangepast ter verduidelijking.



Links

www.oka.de
www.thonet.de

Tags

Nieuws, wonen, wonen, woning, residentieel, interieur, inrichting, event, tentoonstelling, meubel, stoel, fauteuil, tafel, salontafel, design, designmeubel, ontwerper, fabrikant, meubelfabrikant, meubelproducent, meubelmaker, #thonet, #oka, #okabueromoebel

Gerelateerd nieuws
 
Frank & Flux met Linteloo
lees verder
Regendouche kiezen
[Sponsored artikel] - Een regendouche kiezen die past bij jouw badkamer en ritme? Een regendouche is meer dan een luxe douchekop en vaak het eerste waar je oog op valt in een moderne badkamer.
lees verder
Innovatie centraal op beurzen
Techtextil en Texprocess 2026: innovatie, AI en onderzoek versnellen textiel- en interieurtoepassingen
lees verder
Maxima bezoekt meubelmaker Vepa
Koningin Máxima bracht op 1 april een werkbezoek aan Vepa in Hoogeveen. Het bezoek vond plaats binnen het programma van Circulair Groningen Drenthe, waarin bedrijven werken aan een circulaire economie.
lees verder
HMC studenten presenteren in Milaan
Net afgestudeerde ontwerpers van Hout- en Meubileringscollege presenteren hun meesterwerken op de Salone del Mobile in Milaan.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden