Masterclass van Artex

Woensdag 04 januari 2023

Artex organiseert een masterclass over stof en gordijnen speciaal voor stylisten, interieurontwerpers, interieurarchitecten en sfeermakers die met gordijnen het verschil willen maken.
Masterclass van Artex
Masterclass van Artex

In deze masterclass leren de deelnemers om een echte stofspecialist te worden, zodat het advies aan de consument kan worden geoptimaliseerd met het juiste stofgevoel en ook de juiste keuzes gemaakt worden voor materiaal, confectie, enz.

 

In de masterclass wordt, naast een uitleg over het bedrijf Artex, aandacht besteed aan diverse gordijnconcepten en de eigenschappen van het product. Denk hierbij aan de samenstelling van de stof, de mogelijke confectiemethodes, de eigenschappen van verschillende stoffen. Maar ook het opmeten van gordijnen komt aan de orde.

 

Tevens presenteert Artex het grote combinatieboek, waarin kleur en materiaal gevisualiseerd wordt tot één boek vol rijkheid en diversiteit. Met gordijnstoffen en meubelstoffen als complete inspiratie.

 

De masterclass wordt georganiseerd op maandag 23 januari om 10.00 uur. Aanmelden kan via deze link.

P.S. 30-01-2023: Terugzien? Mail naar m.schouten@artex.hde.nl en ontvang de webinar via email!

Artex is het bedrijf achter de stofcollecties van De Ploeg, Kendix, Artelux, Loft79 en Your Edition.



Links

www.artex.hde.nl
www.deploeg.com
www.kendix.nl
www.artelux.com
www.loft79.nl
www.youredition.nl

Tags

nieuws, interieur, gordijnstoffen, meubelstoffen, confectie, confectionering, stofgevoel, plooi, kleur, materiaal, isolatie, energiebesparing, linnen, ophangen, monteren, montage, installeren, masterclass, opleiding, stofspecialist, #artex, #artelux, #deploeg, #kendix, #loft79, #youredition

Gerelateerd nieuws
Textielfestival
Op zaterdag 14 maart vindt in Leiden de allereerste editie van Textile Inspiration Days plaats, met volop activiteiten rondom textiel.
lees verder
Innovatie in textielverwerking
De beurs Texprocess 2026 in Frankfurt biedt een strategisch kompas voor investeringen in textielverwerking en wordt tegelijk georganiseerd met de Techtextil.
lees verder
Geen groei woninginrichting
De Nederlandse detailhandel zet ruim 2% meer om in januari 2026, maar voor de winkels in onder andere woninginrichting was er geen groei.
lees verder
 
Sterke groei Veneta
lees verder
 
Biomaterialen op Spoga+gafa
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden