Marmer als stof aan de wand

Donderdag 04 november 2021

Een nieuwe noviteit van marmelspecialist Decormarmi uit Italië is Texo. Deze wandbekleding, ontworpen door Enzo Berti, interpreteert marmer als een stof.
Marmer als stof aan de wand
Marmer als stof aan de wand Marmer als stof aan de wand

De naam komt van het Latijnse woord voor weven en Texo van Kreoo lijkt dan ook op een stof met een brede mazen, met strepen die over elkaar heen liggen om een ​​driedimensionale textuur te creëren. Het marmer heeft een pure en regelmatige textuur gemaakt van dunne loodrechte strepen, voor verticale bekledingen van woonkamers, badkamers of openbare ruimtes.

 

In zijn spel van gelaagdheid is Texo beschikbaar in zowel een combinatie van marmer (Bianco Carrara, Bianco del Re, Calacatta Carrara, Grigio Bardiglio Light, Nero Marquina, Persian Grey e Verde Ming) en in marmer gecombineerd met metaal: hier is er een breder decoratief effect, waarbij het spel van volle en lege ruimtes kan worden verfraaid door het inbrengen van een basis in goud, roze of donker brons effect.

 

De standaardmaat per module is 60x60 cm, met een dikte van 3 cm. Zowel grootte als dikte kunnen worden aangepast aan de behoeften van de klant, waardoor unieke composities kunnen worden gecreëerd, waarbij marmer wordt bevrijd van de statische vorm.



Links

www.decormarmi.com
www.kreoo.com

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woning, woon, wonen, project, kantoor, meubel, vloer, stoel, bank, marmer, tafel, kunst, beeld, open haard, trap, vazen, vaas, zwembaden, fontein, gevelmateriaal, badkamer, wandpaneel, wandbekleding, #decormarmi, #kreoo

Gerelateerd nieuws
A@W: Regenerative Architecture
Architect@Work keert op 9 en 10 september terug naar Ahoy. De vakbeurs staat dit jaar in het teken van 'Regenerative Architecture' en presenteert opnieuw een selectie van productinnovaties, lezingen en materiaaloplossingen.
lees verder
 
In prijs voor studenten
lees verder
Ontwerpwedstrijd Incoda
Na de succesvolle editie van vorig jaar organiseert de interieurvakevent Incoda ook dit jaar weer een ontwerpwedstrijd voor gevestigde namen en studenten.
lees verder
Innovatieprijs terug op Orgatec
De Innovation Award Architecture+ Office keert terug tijdens Orgatec 2026. De prijs zet opnieuw innovaties voor werk- en projectinrichting centraal. Inschrijvingen zijn geopend.
lees verder
Van ontmoeting naar verdieping
Destination Design 2027 introduceert True Stories: een ode aan de verhalen achter design en een nieuwe ruimtelijke ervaring van Judith Muijs.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden