Maretti ontvangt Stijlgroep en Jagt

Vrijdag 22 februari 2019

De Stijlgroep organiseert op dinsdag 5 maart een bedrijfsbezoek voor interieurprofessionals over verlichting in interieurstyling bij Maretti Lighting in Almere.
Maretti ontvangt Stijlgroep en Jagt

De Stijlgroep is een commerciële organisatie die mensen helpt te ontwikkelen op het gebied van (interieur)vakkennis, persoonlijke presentatie en bedrijfsvoering. Was het bureau uit Biddinghuizen in 2015 blijkens hun website nog vrij actief met een workshop bij Pure & Original en vijf bedrijfsbezoeken bij Maretti, Vriesco/A House of Happiness, Forbo Flooring, BN Wallcoverings en Akoestiek Pro, daarna is het lang stil gebleven.

Tot nu, want op 11 februari jongstleden werd Cunera bezocht en dinsdag 5 maart is opnieuw de beurt aan verlichtingsleverancier Maretti, exposant van het ETC Design Center Europe in Culemborg.

Speciale gast hierbij is interieurdesigner Mariska Jagt, die sinds 2010 een eigen studio in Voorschoten heeft. Het portfolio van Studio Mariska Jagt bestaat uit een breed scala van nationale en internationale projecten: van villa’s tot hotels, van openbare ruimtes tot kantoren. Mariska stelt zich als geen ander te kunnen inleven in de wensen en behoeftes van haar opdrachtgevers wat zorgt voor eigentijdse en stijlvolle designoplossingen. Ook ontwikkelt ze samen met gespecialiseerde partners nieuwe producten.

Programma:
10.00-10.30 Ontvangst
10.30-14.15 Diverse presentaties + lunch
14.30-15.30 Afsluitende borrel

Kosten voor deze dag € 45 excl. BTW (incl. koffie met iets lekkers, lunch en borrel).  Aanmelden kan hier.

 



Links

www.cunera.nl
www.destijlgroep.nl
www.maretti.com
www.mariskajagt.com

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woon, woning, residentieel, project, kantoor, ontwerp, design, ontwerp, lamp, licht, led, vloerlamp, verlichting, spot, dim, halogeen, led, armatuur, opleiding, cursus, studeren, studie, academie, academy, college, school, leren, #cunera, #destijlgroep, #stijlgroep, #maretti, #mariskajagt, #studiomariskajagt, #etcdesigncenter

Gerelateerd nieuws
Goede woonkeuzes geven mentale rust
[Sponsored artikel] - Een huis is de plek waar je tot rust komt, waar je oplaadt, denkt, leeft en jezelf mag zijn. Toch is het niet altijd vanzelfsprekend dat die ruimte ook mentaal rust geeft.
lees verder
Imm voor 70 procent vol
Met nog een half jaar te gaan tot Imm Cologne 2026 van start gaat is circa 70% van de beursvloer volgens Koelnmesse gereserveerd. Van 20-23 januari 2026 is het event weer het internationale startpunt van het interieurjaar.
lees verder
Idd Cologne kiest voor de stad
De beursvloer verdwijnt. In plaats daarvan: de stad. Met deze strategische koerswijziging maakt Idd Cologne 2025 een opvallend statement. Van 26-29 oktober verandert Keulen in een podium voor high-end interieurdesign. Niet in beurshallen, maar midden in de stad.
lees verder
Een feest van Lef
Elk jaar sluit HMC het jaar af met de eindejaarsexpo, dit jaar met als thema Lef.
lees verder
Doorstart Riviera Maison
Riviera Maison maakt een doorstart dankzij de overname door Dutch Interior.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden