Marc Chardonnens naar DWI

Woensdag 19 juni 2019

De Woonindustrie wil hét inspiratie- en inkoopplatform voor de woonbranche in Nederland worden. Daarom wordt Marc Chardonnens, voorheen werkzaam voor Trendz, aan het team van DWI toegevoegd.
Marc Chardonnens naar DWI

Door zijn komst wordt de in 2018 gestarte samenwerking tussen Spotlight en DWI nog sterker. Spotlight is een vakevent voor branches als Home & Living, Koken, Gedekte tafel, Design artikelen, Lifestyle en Woonaccessoires. In maart werd Spotlight voor het eerst gehouden in DWI Beursfabriek in Nieuwegein.

 

Tot begin 2018 was Marc Chardonnens verantwoordelijk voor de beurs Trendz in Gorinchem. Volgens Chardonnens heeft de retail behoefte heeft aan een centrale plek in Nederland waar alles onder één dak wordt aangeboden. Door de samenwerking tussen DWI en Spotlight is er volgens hem een one-stop shopevent tot stand gekomen voor de detaillist.

 

Op woensdag 3 juli organiseren Spotlight en DWI een inloopdag voor potentiële vaste en tijdelijke exposanten. Onder meer om kennis te maken met de organisatie. Op de foto v.l.n.r.: Spotlight organisator Jurgen Pietsersen, DWI directeur Edwin Loeff, Spotlight organisator Bas de Bruin en Marc Chardonnens. Aanmelden voor het event Spotlight kan hier.



Links

www.dewoonindustrie.nl
www.spotlight-event.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woning, woon, wonen, project, kantoor, beurs, show, huisshow, evenement, vakbeurs, tentoonstelling, event, meubel, slaap, slapen, nacht,decoratie, accessoires, verlichting, licht, interieurbekleding, interieurstof, stof, meubelstof, interieurtextiel, meubelstoffen, vloer, tapijt, karpet, kleed, schommelstoel, stoel, fauteuil, bank, #woonindustrie, #dewoonindustrie, #dwi, #spotlight, #spotlightevent, #marcchardonnens

Gerelateerd nieuws
Joli presenteert Tendo
Het Belgische meubelmerk Joli voegt een nieuw designstatement toe aan zijn collectie: Tendo. Deze tafel is volgens het bedrijf meer dan een gebruiksvoorwerp – het is een sculptuur in de ruimte.
lees verder
Modint pleit voor circulaire bedrijven
Modint roept politici op: 'Stop met circulaire bedrijven langs een lineaire meetlat te leggen.' En: 'Ze moeten ruimte krijgen voor hun innovatieve businessmodellen.'
lees verder
 
Weer nieuwe Kijk op Gordijnen
lees verder
InCoDa: interieurdesign en ambacht
[Sponsored artikel] - Over 3 maanden kan elke interieurprofessional op vakevent InCoDa 2025 de nieuwste collecties en materialen van ruim 200 nieuwe en prominente merken ontdekken.
lees verder
Trendz Najaar nieuws
Trendz Najaar 2025 krijgt niet alleen een nieuwe look, maar ook nieuwe gezichten op de beursvloer. De organisatie presenteerde onlangs een vernieuwde huisstijl.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden