Mapei: 3 nieuwe EC1-lijmen

Dinsdag 13 mei 2014

Mapei Nederland introduceert drie nieuwe lijmen, die allemaal de EMICODE EC1-codering meedragen. 'Ze zijn dus zeer emissiearm', aldus Mapei.
Mapei: 3 nieuwe EC1-lijmen

Het gaat om de 'Ultrabond Eco Contact', 'Ultrabond Eco 4 LVT' en 'Ultrabond Eco Tack LVT'. Door deze uitbreiding komt het aantal EC1-lijmen van Mapei op 24 uit.

Eerstgenoemde is een zeer stabiele oplosmiddelvrije contactlijm voor trappen, plinten, profielen en hoekstukken, met een droogtijd van ongeveer een half uur. 'Eco 4 LVT' zorgt er volgens Mapei voor dat de de LVT-stroken niet gaan kieren en dat zich geen hinderlijke openstaande naden vormen. Met 'Eco Tack LVT' tenslotte, komt Mapei met een antislip/tackifier die het werk kan doen voor zowel tapijttegels, LVT-stroken als looselay-PVC.





Links

www.mapei.nl

Tags

lijm,trap, plint, profiel, hoekstuk, tapijttegel, tapijt, pvc, vloer

Gerelateerd nieuws
Overname afgerond
Overname Leen Bakker en Kwantum is afgerond en deze worden definitief overgenomen van Gilde Equity.
lees verder
 
Jubileumjaar Heditex
lees verder
Vernieuwd Carpetright van start
Carpetright keert in Nederland terug als digitale vloerspecialist: van winkelketen naar digitaal gedreven bedrijf met uitgebreide thuisservice als showroom.
lees verder
Andere aanpak NK parketleggen
NK Parketleggen kiest voor tweejaarlijkse opzet en nieuwe positionering inclusief een andere locatie.
lees verder
 
Ode aan de moeraslanden
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden