Make-over toonzaal Dez

Dinsdag 14 juli 2020

De bedrijfstoonzaal van De Eiken Zetel (Dez) in Eeklo krijgt een grote make-over. Een oppervlakte van 560 vierkante meter is volledig gestript en krijgt een volledig nieuwe invulling.
Make-over toonzaal Dez

In de bedrijfsgebouwen van familiebedrijf De Eiken Zetel (Dez) in Eeklo werkt men de laatste weken hard aan nieuwe concepten en collecties. Sinds 2016 is De Eiken Zetel al bezig met een transformatie. Het imago kreeg naar eigen zeggen een boost en de collectie werd uitgebreid met wonen en sinds 2019 ook met slapen, hoewel dat op hun site nog niet terug te vinden is.

Sinds een aantal jaar probeert de meubelfabrikant deze vernieuwing en verjongingskuur te presenteren op de Meubelbeurs Brussel. Straks zullen klanten ook in de eigen toonzaal in verschillende inspiratiezones het premium klassieke gamma van De Eiken Zetel kunnen bewonderen, inclusief het nieuwe concept dat bijna gereed is. Naast de klassieke range voert Dez ook de moderne stoelen en (relax)fauteuils onder de naam Avanti by Dez.

Door onzekerheid over het huidige overheidsbeleid heeft de familie Willems en het voltallige team van De Eiken Zetel besloten om voorafgaande aan de deelname aan de Meubelbeurs Brussel (8-11 november) ook een huisshow op 31 augustus, 1, 7 en 8 september 2020 te houden. Gedurende de periode van 17 Juli tot en met 9 augustus is Dez overigens gesloten vanwege vakantie.



Links

www.brusselsexpo.be
www.dez.be
www.meubelbeurs.be

Tags

Meubelbeurs Brussel, beurs, event, evenement, tentoonstelling, meubel, meubelen, wonen, woning, woon, interieur, inrichting, jeugdkamer, slaapcomfort, Kids' corner, Brussels by Night, Nieuws, slaapbranche, slapen, slaapfabrikant, bed, boxspring, lattenbodem, matras, slaapexposant, slaapsegment, slaapconcept, City, Fushion, Mozaïek, award, winnaar, prijs, uitreiking, balthazar, champagne, #balthazar, #meubelbeursbrussel, #mbb, #brusselsexpo, #dez, #deeikenzetel, #avanti, #avantibydez, #meubelbeurs, #meubelbeursbe

Gerelateerd nieuws
 
Vij5 viert 20 jaar in Den Bosch
lees verder
Nieuwe namen voor Brussel
Meubelbeurs Brussel krijgt van 8 tot en met 11 november verschillende nieuwe namen en collecties op de beursvloer. Onder meer Theuns, Novomera, AJ Living en Pilloking laten zien waarmee zij het nieuwe meubelseizoen ingaan.
lees verder
 
Waardevol ontmoetingsplatform
lees verder
Zuiver laat meubels meebewegen
Zuiver introduceert een nieuwe collectie binnen de campagne ‘Made for Every Moment’. Nieuwe uitvoeringen van bekende stoelen, een lampencollectie en een booglamp sluiten aan bij het idee dat meubels door de jaren heen van plek en functie kunnen veranderen.
lees verder
Faillissement Depot Design
Depot Design, een bekende naam in de Belgische design- en meubelretail en gevestigd in het Brusselse Tour & Taxis, is recentelijk failliet verklaard.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden