Maison & Objet vervallen

Donderdag 11 juni 2020

Terwijl diverse beurzen vanaf september juist weer starten, heeft de organisatie van Maison & Objet besloten om de september-editie geheel te laten vervallen.
Maison & Objet vervallen

Maison & Objet Paris zou van 4-8 september worden gehouden in Villepinte. Organisator Safi heeft uit contacten met en enquêtes onder exposanten en bezoekers geconcludeerd dat het doorgang van de beurs niet verstandig is. Met name door het gebrek aan duidelijkheid over internationale reizen en of het überhaupt mogelijk is om grote bijeenkomsten te mogen organiseren.

Ondanks dat uit een zeer recente enquête bleek dat een meerderheid van de merken en bezoekers nog steeds geneigd waren om deel te nemen aan de beurs in september, zolang de hygiënische omstandigheden werden gerespecteerd. Als alternatief zal er van 4-18 september 2020 nog wel een digitale beurs worden gehouden om nieuw te ontdekken. Maar of dat een toegevoegde waarde biedt is de vraag, naast andere vakbeurzen daar zijn immers genoeg andere kanalen voor.


De volgende editie van Maison & Objet Paris vindt plaats van 22-26 januari 2021.




Links

www.maison-objet.com
www.promosalons.be
www.promosalons.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, project, decoratie, accessoires, bekleding, stof, meubelstof, show, beurs, vakbeurs, event, tentoonstelling, evenement, #mo20, #mo21, #maisonobjet, #promosalons

Gerelateerd nieuws
 
Moll Funktionsmöbel stopt
lees verder
Lego interieurcollectie
H&M Home en Lego Group slaan de handen ineen voor een verrassende samenwerking: een interieurcollectie speciaal voor kinderkamers. De Lego H&M Home Collection is in de VS en UK al verkrijgbaar.
lees verder
 
Dynamisch kunstlicht
lees verder
Tips voor inrichten slaapkamer
[Sponsored artikel] - Als je de tijd neemt om je slaapkamer op een stijlvolle en rustgevende manier in te richten, doe je jezelf daar iedere dag een plezier mee. Van het uitkiezen van de juiste meubels tot de perfecte puntjes op de i!
lees verder
AI-reclamedebuut woonbranche
Nobilia, de Duitse fabrikant van keukens en complete interieurconcepten, lanceerde onlangs de allereerste volledig door AI geproduceerde reclame in de woonbranche.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden