'Made by Nature' van Reuber Henning

Dinsdag 25 november 2014

Reuber Henning maakt een nieuwe tapijtcollectie bekend. De nieuwste creatie vanuit Berlijn heet 'Made by Nature'. Met deze assortimentsuitbreiding vestigt het bedrijf de aandacht op de kleuren en patronen van huiden van exotische dieren.
'Made by Nature' van Reuber Henning
'Made by Nature' van Reuber Henning

De kleurovergangen in deze collectie zijn natuurlijk en ingetogen. 'We zien bewust af van harde contrasten', aldus het bedrijf zelf. In de natuur zijn de kleuren niet alleen bedoeld ter camouflage, maar juist ook om partners te lokken. 'De huid moet passen in de omgeving ter bescherming tegen roofdieren, maar tegelijkertijd ook op afstand gezien worden.'



Links

www.reuberhenning.de

Tags

voer, vloerbedekking, tapijt, tapijtcollectie

Gerelateerd nieuws
 
Inspiratie op historische stijlen
lees verder
 
Innovaties geïnspireerd op de natuur
lees verder
Slimme tips voor groen gazon
[Sponsored artikel] - Dromen we niet allemaal van een prachtig stukje groen achter ons huis? Dat kan gemakkelijk: met een paar slimme ingrepen transformeert zelfs het meest tijdrovende gazon in een onderhoudsarm paradijsje.
lees verder
Nieuw duurzaam klikvloermerk
Vloerenleverancier Tarkett, dat onder meer het tapijtmerk Desso voert, lanceert een nieuw klikvloermerk ‘Stellar’ tijdens Flanders Flooring Days in Kortrijk Xpo.
lees verder
Magie van hoogpolige vloerkleden
[Sponsored artikel] - Hoogpolige vloerkleden, ook wel shaggy vloerkleden genoemd, geven een interieur een warme en luxe uitstraling. Maar wat maakt deze kleden zo speciaal?
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden