Machtsconcentratie in fourniturenland

Woensdag 07 februari 2018

Uzin Utz Nederland is eigenaar geworden van zowel Forinn als Bosgoed Groothandel. De beide bedrijven zullen per direct worden aangestuurd door Harry Elshof.
Machtsconcentratie in fourniturenland

Van links naar rechts: Gerben Bouwmeester (directeur Uzin Utz Nederland), Richard Bosveld en Hans Wijnants (beide namens Forinn bv) en Harry Elshof (nieuwe directeur Forinn/Bosgoed).

 

 

Uzin Utz Nederland bv, per 1 januari de nieuwe naam van Unipro bv en onderdeel van het Duitse Uzin Georg Urtz GmbH & Co., slaat hiermee een flinke slag in de strijd om klant op het gebied van -vooral- fournituren. Door deze overname ontstaat een groothandelscombinatie met landelijke dekking.

Bosgoed heeft de hoofdvestiging in Deventer en twee afhaalvestigingen in Heerenveen en Assen. Er werken 35 medewerkers. Forinn heeft de hoofdvestiging in Asten en Forinnstores in Den Bosch, Hoofddorp, Hengelo, Hoogeveen, Nieuwegein, Nuth, Ridderkerk en Zwolle. Bij Forinn werken 54 medewerkers.

Forinn en Bosgoed zijn onderdeel van Uzin Utz Nederland, maar zullen onafhankelijk van Uzin Utz Nederland in de markt opereren. Harry Elshof zal als directeur/aandeelhouder de komende tijd onderzoeken waar synergie behaald kan worden, met als doel de dienstverlening van beide groothandelsbedrijven te optimaliseren.

Richard Bosveld, de huidige directeur van Forinn, concentreert zich verder op zijn andere bedrijf, Estillon bv, waarmee hij internationale groeiplannen heeft.

 



Links

www.bosgoed.nl
www.estillon.com
www.forinn.nl
www.unipro.be
www.unipro.nl
www.uzin-utz.com

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, woon, residentieel, project, vloer, vloerbedekking, pvc, vinyl, parket, hout, laminaat, stoffering, ondervloer, lijm, vakkleding, ondertapijt, egaline, reparatie, mortel, gietvloer, naamswijziging, #unipro, #uzin, #uzinutz, #forinn, #bosgoed, #estillon

Gerelateerd nieuws
Bureaustoel verhuist naar woonkamer
[Sponsored artikel] - Thuiswerken is gebleven, maar in veel woningen voelt de werkplek nog steeds als een noodoplossing. Vooral de bureaustoel valt uit de toon. Toch verschuift er iets: ook ontwerpers en fabrikanten zien de werkstoel steeds vaker als onderdeel van het interieur.
lees verder
Badkamerinspiratie 2027 op woonbeurzen
[Sponsored artikel] - Wil je als interieurprofessional op de hoogte blijven van nieuwe materialen, producten en interieurtrends? Ook in 2027 zijn er verschillende woon- en bouwbeurzen, in zowel Nederland als België.
lees verder
Succesvolle editie Incoda
Incoda 2026 is een groot succes met 5.500 interieurprofessionals en een compleet vernieuwde uitstraling, die goede reacties kreeg.
lees verder
Meer aandacht jonge ontwerpers
Heimtextil breidt New Talent Area uit met ruim dertig jonge ontwerpers op de speciale presentatieruimte die hiervoor ontwikkeld is.
lees verder
Natuurlijke uitstraling behang
De nieuwe behangcollectie Palau van Behangleverancier Eijffinger vertaalt tropische natuur naar gelaagde wanddessins.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden