Maandag laatste Marketday XL

Vrijdag 29 juni 2018

Aanstaande maandag, 2 juli, is de laatste dag voor het zomerreces in De Woonindustrie in Nieuwegein.
Maandag laatste Marketday XL

Een van de noviteiten die daar te zien (op stand 2B016) zal zijn is bijvoorbeeld de Gaia (foto): de nieuwe eetkamerstoel van KFF. Een elegant ontwerp van Monica Armani. De Duitse fabrikant KFF wordt vertegenwoordigd door Bert Berkouwer uit Noordeloos en voor de projectmarkt door HMA Interdesign uit Nieuwerkerk a/d IJssel. Voor België is Pierre Tries uit Namur het aanspreekpunt.

Van 3 juli tot en met 2 september loopt het zomerreces in De Woonindustrie. Er zijn dan geen Marketdays op maandag. Dat geldt ook voor de gebruikelijke Marketday XL op de eerste maandag van de maand, die van 6 augustus vervalt dus. De eerstvolgende wordt 3 september gehouden. De showrooms zijn tijdens deze periode overigens wel op afspraak met de exposant te bezoeken.

Zoals waarschijnlijk bekend, zijn tijdens een Marketday XL zijn ook de showrooms van de de afdelingen Home & Living, Droomindustrie en verlichting geopend.
 
Het Woonevent (voor consumenten) wordt na de zomer op zondag 16 september gehouden. Dat is ook het startsein voor De Vakbeurs (voor vakbezoekers) die tot en met 19 september duurt. Na vorig jaar voor de eerste keer te zijn georganiseerd, zal tijdens de Vakbeurs ook nu weer de Dutch Design Dock worden gehouden.



Links

www.dewoonindustrie.nl
www.hma-interdesign.nl
www.kff.de

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woning, woon, wonen, project, kantoor, beurs, show, huisshow, evenement, vakbeurs, tentoonstelling, event, meubel, slaap, slapen, nacht,decoratie, accessoires, verlichting, licht, interieurbekleding, interieurstof, stof, meubelstof, interieurtextiel, meubelstoffen, vloer, tapijt, karpet, kleed, schommelstoel, stoel, fauteuil, bank, #woonindustrie, #dewoonindustrie, #kff, #berberkouwer, #hma, #hmainterdesign, #gaia, #pierretries, #droomindustrie

Gerelateerd nieuws
 
Vooral omzet online detailhandel groeit
lees verder
Schuldenlast Huus verder opgelopen
De schulden van Huus zijn opgelopen tot ruim € 10 miljoen. Dat blijkt uit het eerste faillissementsverslag. Door de doorstart ontvangt een deel van de gedupeerde klanten alsnog de bestelde meubels.
lees verder
Houtsnippers in je tuin
[Sponsored artikel] - Een tuin blijft makkelijker netjes wanneer de bodem goed en gelijkmatig is afgedekt. Losse grond droogt minder snel uit en krijgt minder ruimte voor onkruid.
lees verder
Eerste exposanten MBB bekend
Meubelbeurs Brussel (MBB) geeft meer inhoud aan het campagneconcept 'Enter the Decosystem'. De organisatie plaatst natuur, duurzaamheid en beleving centraal en maakt tegelijk de eerste exposanten voor de komende editie bekend.
lees verder
 
Minder winkels, meer online verkoop
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden