Lynn voor Verilin

Dinsdag 18 juni 2019

Lynn Helsmoortel is de nieuwe verkoopmedewerkster van linnenspecialist Verilin uit Heule.
Lynn voor Verilin
Lynn voor Verilin Lynn voor Verilin

Lynn Helsmoortel (foto 1) is kortgelden in dienst getreden bij Verilin en gaat onder meer samen met Ilse Dedeken klanten op afspraak ontvangen in de nieuwe showroom (foto 2) van het bedrijf aan de Watermolenwal 32 in Heule.

Niet iedereen weet dat Verilin ook een complete gordijnenservice biedt: inmeten, adviseren, confectioneren in eigen atelier en zelf installatie, zoals getoond wordt in een privaat project (foto 3) op hun Facebookpagina.




Links

www.verilin.be

Tags

Nieuws, interieur, meubel, wonen, woning, woon, meubel, karpet, kleed, vloerbedekking, design, designmeubel, meubilair, woonkamer, textiel, vloer, accessoire, projectinrichting, personalia, #verilin

Gerelateerd nieuws
Bekende textielmerken overgenomen
De Vespo Groep neemt een aantal bekende textielmerken - waaronder Cinderella, Damai, DDDDD, en Seahorse - over van Dutch Home Company om deze verder uit te gaan bouwen.
lees verder
Overname afgerond
Overname Leen Bakker en Kwantum is afgerond en deze worden definitief overgenomen van Gilde Equity.
lees verder
 
Jubileumjaar Heditex
lees verder
25 jaar Textiellab
Het Textiellab heeft zich in 25 jaar ontwikkeld van experiment naar internationaal toonaangevend ontwikkelcentrum voor textiel, design
en innovatie.
lees verder
Westwing groeit aanzienlijk in 2025
Westwing overtreft zijn eigen doelstellingen op het gebied van EBITDA, cashflow en marge. Voor 2026 streeft de aanbieder van woon- en interieurartikelen naar verdere groei door uitbreiding, schaalvergroting en een sterkere marktpositie in Europa.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden