Luxe plexiglas verlichting

Dinsdag 16 mei 2023

Voor de tweede keer ontwerpt Gupica een nieuwe lampencollectie voor het Italiaanse designmerk Visionnaire.
Luxe plexiglas verlichting
Luxe plexiglas verlichting Luxe plexiglas verlichting Luxe plexiglas verlichting

De nieuwe lampencollectie Lucente van ontwerpstudio Gupica - het merk en de artistieke identiteit van Gunilla Zamboni (foto 4; website Gupica) - voor Visionnaire is geïnspireerd op de manier waarop licht splitst en reflecteert op de facetten van edelstenen, waardoor betoverende lichteffecten ontstaan. De lichtverspreidende lichamen van de lampen, die eruit zien als gekleurde edelstenen, zijn gemaakt van een secundaire grondstof die wordt verkregen door recycling van PMMA - algemeen bekend als plexiglas.

 

De ondoorzichtige LED-lichtbron, die door de stenen gaat, produceert een diffuus licht dat transparantie en kleuren naar voren brengt, en een uniek gradueel uiterlijk - een lichtstraal die in de kamer straalt in een dynamisch chromatisch spectrum.

 

Visionnaire heeft in de Benelux twee dealers: D-Style in Zaventem en Arowonen in Rotterdam.



Links

www.visionnaire-home.com
www.arowonen.nl
www.dstyle.be
www.gupica.com

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woon, woning, design, designer, verlichting, licht, armatuur, #visionnairehome, #visionnaire, #arowonen, #dstyle, #gupica, #gunillazamboni

Gerelateerd nieuws
Nieuw directieteam EK Retail
Retailserviceorganisatie EK Retail kondigt een nieuwe structuur van het directieteam aan, met onder andere de benoeming van Frank Duijst tot ceo.
lees verder
Kindveilige trappen
[Sponsored artikel] - Als kleine kinderen net beginnen met lopen, zijn er veel dingen die je in huis moet aanpassen. Zo moet je boven- en onderaan de trap een hekje zetten, de hoeken van tafels afdekken en stopcontacten afschermen.
lees verder
Dōme Deco presenteert Vellum
Dōme Deco introduceert met Vellum zijn DD Premium Collection voor 2026. De nieuwe lijn bestaat uit meubels en accessoires die zijn ontwikkeld met aandacht voor zachtheid, tactiliteit en verfijnde details.
lees verder
Beurstrio start in Frankfurt
De beurzen Ambiente, Christmasworld en Creativeworld openen vandaag de deuren in Frankfurt.
lees verder
 
Orgatec: koers naar oktober
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden