Luxaflex: plaatsen zonder boren

Dinsdag 03 september 2019

Raamdecoratiespecialist Luxaflex breidt de collecties Duette en Plissé Shades uit met het nieuwe FrameFix systeem; een magnetisch frame voor zowel kunststof als aluminium raamkozijnen.
Luxaflex: plaatsen zonder boren
Luxaflex: plaatsen zonder boren Luxaflex: plaatsen zonder boren

Luxaflex introduceert dit najaar diverse noviteiten, zoals uitbreidingen van de bestaande collecties. Een andere noviteit is een nieuwe manier om de Duette en Plissé Shades te plaatsen. Het gaat om een magnetisch frame, dat naadloos op het kozijn wordt geplaatst. Hierdoor is het FrameFix systeem geschikt voor kunststof en aluminium raamkozijnen, maar ook voor draai-kiepramen. Het is dus niet meer nodig om gaten te boren.

 

Het systeem is geschikt voor Plissé en Duette Shades en leverbaar met de mogelijkheid voor een top-down/bottom-up bediening voor een optimale lichtbeheersing. Vanaf oktober wordt de collectie volgens Luxaflex uitgebreid met zeven extra scherp geprijsde transparante en zeven verduisterende stoffen. Tijdens vakbeurs Incoda, zijn alle noviteiten van Luxaflex te zien. Van 15 - 17 september in de Evenementenhal in Gorinchem.



Links

www.luxaflex.nl
www.luxaflex.be

Tags

nieuws, interieur, wonen, project, laminaat, raamdecoratie, raambekleding, luxaflex, jaloezie, lamel, plissé, duette, shades, rolgordijn, gordijn, zonwering, vouwgordijn, buitenzonwering, #luxaflex, #incoda, #evenementenhal, #gorinchem, #gorkum, #interieurcollectiedagen

Gerelateerd nieuws
 
Groei Smart Home
lees verder
 
Beurstrio presenteert plannen
lees verder
Beste scores in woonbranche
Auping, Ikea en Hornbach zijn de supersterren in een onderzoek binnen de woonbranche. Deze partijen hebben de beste positionering en scoren hoog op de waardestrategieën ‘beste proces’, ‘beste product’ en ‘beste service’.
lees verder
Plannen voor woningruil dit jaar?
[Sponsored artikel] - Wil je dit jaar graag op vakantie, maar heb je niet veel geld om een vakantie te betalen? Dan is een woningruil misschien interessant voor je.
lees verder
Groei detailhandel in juli
De Nederlandse detailhandel zet 5% meer om in juli, ook de winkels in woninginrichting laten een duidelijke groei zien.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
-28-09-2025
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden