Luxaflex kiest dealers van het jaar

Vrijdag 21 februari 2020

Luxaflex kiest in februari traditiegetrouw de Dealers van het Jaar. Deze titel Is voor dealers die de afgelopen maanden uitblonken in de promotie, marketing en verkoop van Luxaflex Outdoor.
Luxaflex kiest dealers van het jaar
Luxaflex kiest dealers van het jaar Luxaflex kiest dealers van het jaar Luxaflex kiest dealers van het jaar Luxaflex kiest dealers van het jaar

Bosman Zonwering (foto 1*) is al vele jaren een prominent aanwezige speler in de regio Amsterdam. Bosman Zonwering is uitgeroepen tot Inspiration dealer vanwege de gedreven ondernemerschap, de vakkennis en het onderbouwde advies en klantcontact waarmee men bij Bosman Zonwering de 'technische' Outdoor producten promoot.

 

Aldura Zonwering en Raamdecoratie uit Zwolle (foto 2*) is Gallery dealer van het jaar geworden. Naast de goede onderlinge relatie onderscheid Aldura zich volgens Luxaflex op het gebied van promotie, marketing, klantvriendelijkheid en advies.

 

Vitrona Zonwering uit Naaldwijk (foto 3*) scoort al jaren constant en is nu uitgeroepen tot Inspiration dealer van het jaar voor de regio Zuid- en West-Nederland. Vitrona is een familiebedrijf dat in het Westland en omstreken bekend staat vanwege de vakkennis en passie voor zonwering thuis en bij professionele toepassingen.

 

Voorberg Zonwering & Terrasoverkappingen uit Maassluis (foto 4*) is uitgeroepen tot Luxaflex Outdoor Select dealer van het jaar voor de regio Zuid- en West-Nederland. Hanze Zonwering uit Bolsward (foto 5*) kreeg deze eer voor Noord- en Oost-Nederland. De onderscheidende winkelpresentaties, de kennis en het vakmanschap en de passie bij beide bedrijven hebben volgens de raambekledingsspecialist geleid tot deze benoemingen.

 

*Foto afkomstig van Facebook pagina van de detaillist.



Links

www.aldura.nl
www.bosmanluxaflexstore.nl
www.hanzezonwering.nl
www.luxaflex.be
www.luxaflex.nl
www.vitrona.nl
www.voorbergzonwering.nl

Tags

Nieuws, interieur, wonen, project, raamdecoratie, raambekleding, luxaflex, jaloezie, lamel, plissé, duette, shades, rolgordijn, gordijn, zonwering, vouwgordijn, buitenzonwering, terras, outdoor, overkapping, #luxaflex, #luxaflexoutdoor, #inspirationdealer, #bosmanluxaflexstore, #Bosmanzonwering, #Aldura, #Vitrona, #Voorbergzonwering, #Hanzezonwering

Gerelateerd nieuws
Mooi interieur is risico in huis
[Sponsored artikel] - Een mooi huis is ook een kwetsbaar huis. Juist in huizen waar veel aandacht naar interieur gaat, zitten verrassend veel “risicomomenten”.
lees verder
Grote investering Unilin Panels
Unilin plant een investering van meer dan € 100 miljoen in de spaanplatenfabriek van Unilin Panels in Oostrozebeke.
lees verder
Festivalvibe op Design District
Met 6.090 bezoekers, ruim 180 deelnemers en zomerse temperaturen kijkt Design District 2026 terug op een drukbezochte editie. Naast nieuwe collecties en merken stond ook kennisdeling en jong talent centraal.
lees verder
 
Commissie voor Interieurstylisten
lees verder
Hoteldesign populair in badkamer
[Sponsored artikel] - Hotelstijl in huis blijft een geliefde inspiratiebron. Dat is niet zo vreemd, want hotels staan bekend om comfort en uitstraling. Zodra je een mooie hotelkamer binnenstapt, voel je direct rust.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden