Luie schilder bij Job en Seletti

Woensdag 13 maart 2019

De collectie Blow, in 2017 werd opgericht door Stefano Seletti en Studio Job, presenteert binnenkort een opvallend een nieuw product.
Luie schilder bij Job en Seletti

Blow is een bijzonder label van Studio Job en Seletti, dat kortgeleden nog op Showup te vinden was. In de Benelux wordt Seletti vertegenwoordigd door zowel Vanmokum als Home for Brands.

Studio Job heeft Guilty Pleasure getransformeerd in de nieuwe fauteuil Lazy Painter (foto). Het dessin van de avantgardistisch bedrukte bekleding heeft invloeden uit de Memphis-stijl en een ​​handgeschilderd gevoel. Tijdens de Milano Design Week in april zal deze officieel worden gepresenteerd in Seletti's flagshipstore op de Corso Garibaldi 177.



Links

www.homeforbrands.com
www.seletti.it
www.showup.nl
www.showupbrands.com
www.vanmokum.com

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, meubel, fauteuil, stoel, armstoel, zitmeubel, #showup, #homeforbrands, #seletti, #vanmokum

Gerelateerd nieuws
Heropening winkel Groningen
De winkel van woonwinkel Goossens in Groningen is onlangs feestelijk heropend: inspiratie, advies en blije klanten.
lees verder
 
SWV Meubel wordt Fabr
lees verder
Orlando neemt Fm Büromöbel over
Investeringsmaatschappij Orlando Capital V neemt de Duitse fabrikant Fm Büromöbel over. Samen met het huidige management wil de nieuwe eigenaar het bedrijf verder laten groeien in binnen- en buitenland.
lees verder
 
Agent stopt met Natuzzi
lees verder
Jubileum Alexandrium
Woonmall Alexandrium viert 30-jarig jubileum tijdens Oktober Woonmaand met diverse activiteiten voor bezoekers en acties.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden