Loungen met Ibiza

Maandag 30 mei 2022

Deze maand lanceert Hartman zijn eerste volledig uit kunststof vervaardigde loungeset, genaamd Ibiza. De serie is gemaakt met het oog op gemak en flexibiliteit.
Loungen met Ibiza
Loungen met Ibiza Loungen met Ibiza

Hartman is op zoek gegaan naar een concept dat meegroeit met de verschillende fasen in het leven. Van student tot starter. Als stel of als gezin, de Ibiza past hierbij. De loungeset is uit te breiden van balkonset, naar royale hoekbank en alles wat daar tussenin zit. Doordat de loungeset modulair is en de tafels zijn voorzien van een eenvoudig kliksysteem is de set altijd aan te passen.

 

De kunststof loungeset wordt, net als de Sophie kuipstoelen van het bedrijf, gemaakt in onze eigen fabriek in Losser, Twente. Er worden voor de Ibiza maar liefst negen mallen gebruikt. De capaciteit van de productiefaciliteit is hiervoor opgeschaald met een extra lijn én gloednieuwe spuitmachines. Met de uitbreiding zijn er zeven extra matrijzen ontwikkeld. Jaarlijks kan Hartman nu +/- 500.000 producten maken. Het frame van deze kunststof loungeset lijn is 100% recyclebaar. De kussens zijn gemaakt van 100% Olefin doek met een waterafstotende finish. De hoes is door middel van een rits afneembaar en wasbaar. Op de kussens geeft het bedrijf garantie van twee jaar en vijf jaar op het frame.

 

De nieuwe set maakt deel uit van het lookbook 2022, een inspiratiemagazine voor consumenten. Het lookbook is fullscreen online te bekijken en via de website fysiek op te vragen. Hartman is een exposant op Spoga+gafa en te vinden in hal 10.2.



Links

www.hartman.nl
www.spogagafa.com
www.spogagafa.de
www.koelnmesse.be
www.koelnmesse.nl
www.koelnmesse.de

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woon, woning, tuinbeurs, beurs, show, evenement, tuin, buiten, terras, balkon, decoratie, meubel, meubilair, ligstoel, tuinstoel, buitenwonen, tuinmeubel, tuinmeubilair, outdoor, buitenmeubel, buitenmeubilair, garden, #spogagafa, #spoga, #koelnmesse, #hartman, #Ibiza

Gerelateerd nieuws
Henk introduceert chroom
Het Nederlandse meubelmerk Henk breidt zijn collectie uit met chromen afwerkingen. De nieuwe Arc tafel en de bestaande Unfold eetkamerstoel krijgen beide een uitvoering met een glanzend onderstel.
lees verder
Nieuw woonmerk Maison T
De familie Teunissen, bekend van Rivièra Maison, keert terug in woonbranche met de introductie van het woonmerk Maison T.
lees verder
 
Object 2027 in vernieuwd C93
lees verder
NIeuwe kleuren in coating
Beal breidt haar Mortex-coatingassortiment uit met nieuwe kleuren en éénlaagse coating, met de uitstraling van natuurlijke materialen.
lees verder
Nieuwe collecties op MBB 2026
Nog even en Meubelbeurs Brussel gaat van start. Verschillende exposanten hebben inmiddels een voorproefje gegeven van hun noviteiten. Een kleine greep uit het aanbod.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden