Liquiditeit Beter Bed goede kant op

Donderdag 01 augustus 2019

In juni bleek dat Beter Bed kampt met liquiditeitsproblemen. Nu is er echter positief nieuws, het bedrijf heeft de eerste helft van een aanvullende lening gekregen en gaat Matratzen Concord definitief verkopen.
Liquiditeit Beter Bed goede kant op

Zoals Interieurjournaal eerder al schreef is het gifschandaal in Duitsland waarschijnlijk de oorzaak van de problemen van Beter Bed. Ondanks de groei in Zweden en de Benelux raakte het bedrijf daardoor in geldnood. Banken en aandeelhouders zijn nu akkoord met een exit strategie voor de Duitse Beter Bed tak Matratzen Concord. Daardoor heeft de firma nu een bedrag van € 7 miljoen in handen gekregen, de eerste helft van een aanvullende lening. Het tweede deel krijgt Beter Bed wanneer het bedrijfsplan wordt goedgekeurd.

 

Om het bedrijf financieel gezond te houden wordt Matratzen Concord definitief verkocht. Beter Bed zegt in zijn persbericht dat zich voor dit bedrijf al meerdere geïnteresseerde partijen gemeld hebben.

 



Links

www.beterbed.be
www.beterbed.nl
www.beterbedholding.nl
www.matratzen-concord.de

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, woon, slapen, slaap, slaapkamer, bed, ledikant, detail, retail, nachtrust, keten, winkelketen, economie, resultaat, winst, omzet, lening, verkoop, overname, #beterbed, #beterbedholding, #matratzenconcord

Gerelateerd nieuws
Sterke groei woninginrichting februari
De Nederlandse detailhandel heeft 1,3% meer omgezet in februari 2026. De groei van meubel- en woninginrichtingswinkels is echter een stuk hoger.
lees verder
Beddenhandel Dinxperlo failliet
The Bed Company uit Dinxperlo is failliet verklaard door de rechtbank. De groothandel in slaapproducten stond onder druk door stijgende kosten en stevige concurrentie. De curator onderzoekt de oorzaken en kijkt naar een mogelijke doorstart.
lees verder
Regendouche kiezen
[Sponsored artikel] - Een regendouche kiezen die past bij jouw badkamer en ritme? Een regendouche is meer dan een luxe douchekop en vaak het eerste waar je oog op valt in een moderne badkamer.
lees verder
 
Hometex niet in winter
lees verder
Nieuwe ceo Whoppah
Evelien Bunnik-Remmelts volgt haar man Thomas op als ceo van Whoppah, waardoor de laatste zich op andere projecten kan richten voor het bedrijf.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden