Liquiditeit Beter Bed goede kant op

Donderdag 01 augustus 2019

In juni bleek dat Beter Bed kampt met liquiditeitsproblemen. Nu is er echter positief nieuws, het bedrijf heeft de eerste helft van een aanvullende lening gekregen en gaat Matratzen Concord definitief verkopen.
Liquiditeit Beter Bed goede kant op

Zoals Interieurjournaal eerder al schreef is het gifschandaal in Duitsland waarschijnlijk de oorzaak van de problemen van Beter Bed. Ondanks de groei in Zweden en de Benelux raakte het bedrijf daardoor in geldnood. Banken en aandeelhouders zijn nu akkoord met een exit strategie voor de Duitse Beter Bed tak Matratzen Concord. Daardoor heeft de firma nu een bedrag van € 7 miljoen in handen gekregen, de eerste helft van een aanvullende lening. Het tweede deel krijgt Beter Bed wanneer het bedrijfsplan wordt goedgekeurd.

 

Om het bedrijf financieel gezond te houden wordt Matratzen Concord definitief verkocht. Beter Bed zegt in zijn persbericht dat zich voor dit bedrijf al meerdere geïnteresseerde partijen gemeld hebben.

 



Links

www.beterbed.be
www.beterbed.nl
www.beterbedholding.nl
www.matratzen-concord.de

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, woon, slapen, slaap, slaapkamer, bed, ledikant, detail, retail, nachtrust, keten, winkelketen, economie, resultaat, winst, omzet, lening, verkoop, overname, #beterbed, #beterbedholding, #matratzenconcord

Gerelateerd nieuws
Licht uit voor Loddenkemper
Na meer dan een eeuw aan meubelproductie is er een einde gekomen aan Loddenkemper, de Duitse fabrikant van slaapkamer- en woonkamermeubelen uit Oelde. Het bedrijf heeft zijn activiteiten officieel beëindigd.
lees verder
Beste scores in woonbranche
Auping, Ikea en Hornbach zijn de supersterren in een onderzoek binnen de woonbranche. Deze partijen hebben de beste positionering en scoren hoog op de waardestrategieën ‘beste proces’, ‘beste product’ en ‘beste service’.
lees verder
Plannen voor woningruil dit jaar?
[Sponsored artikel] - Wil je dit jaar graag op vakantie, maar heb je niet veel geld om een vakantie te betalen? Dan is een woningruil misschien interessant voor je.
lees verder
Nieuwe directeur Van Landschoot
Het Belgische familiebedrijf Van Landschoot viert op 2 september 2025 zijn 100-jarig jubileum. Tegelijkertijd start Dieter Verschuere officieel in zijn nieuwe functie als commercieel directeur.
lees verder
Groei detailhandel in juli
De Nederlandse detailhandel zet 5% meer om in juli, ook de winkels in woninginrichting laten een duidelijke groei zien.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
-28-09-2025
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden