Lifestyle beurs Nordstil komt eraan

Woensdag 19 juni 2024

Geïnspireerd worden door de nieuwste trends en innovaties in de wereld van lifestyleproducten, geschenkartikelen en woningdecoratie? Nordstil, dé lifestyle vakbeurs, staat binnenkort weer voor de deur in het bruisende Hamburg.
Lifestyle beurs Nordstil komt eraan
Lifestyle beurs Nordstil komt eraan Lifestyle beurs Nordstil komt eraan Lifestyle beurs Nordstil komt eraan Lifestyle beurs Nordstil komt eraan Lifestyle beurs Nordstil komt eraan

Van 27 tot 29 juli presenteert een groot aantal nieuwe exposanten uit alle productsegmenten zich op Nordstil in Hamburg (Duitsland) met alles wat het leven aangenamer, het huis en de tuin mooier en het geven van cadeaus nog aangenamer maakt. Duurzaamheid is overal een sterk thema. Deze exposanten zijn nieuw deze zomer.

 

Of je nu een retailer, fabrikant, ontwerper of gewoon een liefhebber van mooie dingen bent, Nordstil biedt voor ieder wat wils. Ontdek de laatste trends op het gebied van stijl & design, doe inspiratie op voor je huis en tuin, vind unieke geschenken en ontdek de nieuwste mode en sieraden.

 

Deze beurs heeft een duidelijke indeling (foto 6): Home & Garden (hal A1 en A4), Style & Design (hal A3 en A4), Keuken & Gourmet (hal B1), Gifts & Stationery (hal B1.EG en B2.EG) en Jewellery & Fashion (hal B3.EG en B4.EG).

 

Bij het thema Keuken & Gourmet presenteren drie wijnhuizen zich, waaronder Kloster Eberbach uit de Rheingau (Duitsland), voor het eerst op de Buddelhelden. In deze speciale sectie met wijn en andere dranken heeft elke fles zijn eigen verhaal te vertellen. On-trend gedistilleerde dranken winnen aan populariteit door hun unieke smaak en ervaar dit met kennisuitwisseling, proeverijen, tips en advies van ervaren wijnboeren.

 

Maar Nordstil is meer dan alleen een beurs. Naast het uitgebreide productaanbod biedt de beurs namelijk ook tal van workshops en seminars. Deze educatieve sessies in het Nordstil Forum worden geleid door experts uit de industrie en bieden waardevolle inzichten in de nieuwste markttrends, effectieve marketingstrategieën en succesvolle verkooptechnieken.

 

En dit jaar staat de beurs in het teken van duurzaamheid en regionale betrokkenheid, dus je kunt niet alleen inspiratie opdoen, maar ook je steentje bijdragen aan een betere wereld. Tijdens Nordstil Summer 2024 bieden de Ethical Style Spots een unieke gelegenheid om te laten zien hoe exposerende bedrijven duurzaamheid integreren in hun productassortiment. Zowel exposanten als bezoekers krijgen waardevolle inspiratie voor het verkooppunt. Tegelijkertijd wordt de overdracht van kennis gestimuleerd en kunnen bezoekers nieuwe zakelijke contacten leggen.

 

In de Village vind je een heleboel spannende ideeën voor verkooppunten. De getoonde ontwerpbenaderingen richten zich op synergieën en gemakkelijk implementeerbare, efficiënte en creatieve concepten. Wandel over het Village-plein, doe nieuwe impulsen op en wissel ideeën uit. Even weg uit de drukte van de beurs en tegelijkertijd ruimte voor nieuwe ideeën.

 

De toekomst voor uw assortiment: het promotiegebied Nordlichter wordt gekenmerkt door fantasierijke ideeën van jonge ontwerpers, innovaties van start-ups en hoogwaardige, kleine, creatieve ambachtelijke bedrijven. Richt u op eigentijdse productassortimenten en bestel rechtstreeks bij fabrikanten en ontwerpers.

 

De Anleger is het ontmoetingspunt voor nieuwe exposanten en terugkerende exposanten. Hier vind je een ontworpen expositieruimte, waar alle productgebieden van Nordstil op een opvallende manier worden gepresenteerd.

 

Kortom, een beurs met veel en interessant aanbod, omkleed door een uitgebreid programma en themagebieden. Mis het niet: van 27 t/m 29 juli in Messe Hamburg.



Links

www.nordstil.messefrankfurt.com
www.netherlands.messefrankfurt.com

Tags

nieuws, interieur, beurs, lifestyle, wonen, tuin, huis, woonaccessoires, kado, wijn, spirits, bubbels, wijnhuizen, forum, presentaties, discussies, lezingen, inspiratie, retailers, inkoop, exposanten, beursgebouw, ontwerpers, ideeën, ambachtelijk, ontmoetingspunt, expositieruimte, producten, pleinen, duurzaamheid, thema, #messefrankfurt, #nordstil, #ethicalstyle, #messehamburg

Gerelateerd nieuws
Himolla schrapt 175 banen
Himolla heeft met de ondernemingsraad overeenstemming bereikt over een belangrijk deel van het herstructureringsplan. In Taufkirchen verdwijnen 175 van de 714 banen en stopt de eindassemblage.
lees verder
Incoda in de startblokken
Incoda 2026 staat in de startblokken: drie dagen inspiratie, innovatie en ontmoetingen voor de complete interieurbranche in Gorinchem.
lees verder
 
3C op Möbelmeile en terug naar NL
lees verder
Omzetgroei Jysk in Benelux
Jysk verstevigt haar positie in Nederland tijdens jubileumjaar met een sterke omzetgroei en met wederom nieuwe winkels. Ook in België was er een forse omzetstijging.
lees verder
Herbenoeming commissaris EK
Nico Vanderveen is herbenoemd in Raad van Commissarissen EK Retail, waarbij hij zijn tweede termijn ingaat.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden