Liefde voor dessins bij Artex

Dinsdag 30 juni 2020

Artex houdt van dessins, zo zegt de Hunter-Douglas dochter in zijn nieuwsbrief. Gedrukt, geweven of zelfs ausgebrennt. Artex kent een breed scala aan tekeningen en patronen. Zij zijn allemaal van eigen hand, gewoon Dutch design.
Liefde voor dessins bij Artex
Liefde voor dessins bij Artex Liefde voor dessins bij Artex

Artex levert stoffen binnen de labels stoffenlabels De Ploeg, Artelux, Loft79, Your Edition en Kendix Allure. De doeken van Artex zijn volgens het bedrijf doeken met een ziel, doordat de ontwerpers er hun hart en ziel in leggen.

 

Scape (foto 1) is een van de stoffen van De Ploeg. Het is een gordijnstof met een uitgesproken dessin bestaande uit grote, speelse kleurvlakken en vormen met een Scandinavisch uiterlijk. Scape is gedrukt op gronddoek Ode, een dicht polyester FR kwaliteit met een natuurlijk uiterlijk.

 

De dessins uit de collectie van Artelux linken vaak naar de natuur. Deze inspiratie is verfijnd door te kijken naar de Nederlandse schilderkunst. De laatste Artelux collectie is geïnspireerd op ‘het Hollandse landschap’ zoals in de oude schilderkunst terug te vinden is. Meer (foto 2) is er in drie kleurvarianten. Als je naar de tekening kijkt zie je de zee, het strand en de lucht van de hand van één van de Hollandse Meesters. De kleuren, de nuances van de lucht, de structuren van het strand.

 

Moderne architectuur, strakke lijnen, harde materialen en het stadse leven hebben aan de basis gestaan van ausbrenner I AM 6956 van Loft 79. Een repeterend patroon van ramen in een futuristisch gebouw, de strakke lijnen van een imposante brug of een tegel op straat in de grote stad zijn terug te zien in de stoffen van het merk. Zie hier deze stof bewegen....



Links

www.loft79.nl
www.loft79.be
www.artelux.com
www.artex.hde.nl
www.youredition.nl
www.deploeg.com

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woon, woning, residentieel, project, hospitality, raamdecoratie, stof, raambekleding, gordijn, zonwering, meubelstof, bekleding, meubelbekleding, stoffeer, stoffering, stoffeerder, raam, venster, raamdecoratie, interieurbekleding, weefstof, confectie, gordijnstof, interieurstof, drukstof, verduister, verduisterend, woonaccessoire, #artex, #artelux, #loft79, #youredition, #deploeg, #kendix, #kendixallure

Gerelateerd nieuws
Belang duurzaamheid voor klant
Steeds meer consumenten vinden duurzaamheid belangrijk bij hun aankoopbeslissing. Dat is een kans voor de hele sector: van retailer tot producent. Reden voor brancheorganisaties Inretail en Modint voor een campagne die feiten over duurzaamheid scheidt van fabels.
lees verder
Uitbreiding Ikea in China
Ingka Group, de grootste Ikea-retailer, heeft officieel zijn online winkel op JD. com gelanceerd, met als doel meer mensen in China te bereiken met zijn aanbod en kennis op het gebied van woninginrichting.
lees verder
Lego interieurcollectie
H&M Home en Lego Group slaan de handen ineen voor een verrassende samenwerking: een interieurcollectie speciaal voor kinderkamers. De Lego H&M Home Collection is in de VS en UK al verkrijgbaar.
lees verder
Tips voor inrichten slaapkamer
[Sponsored artikel] - Als je de tijd neemt om je slaapkamer op een stijlvolle en rustgevende manier in te richten, doe je jezelf daar iedere dag een plezier mee. Van het uitkiezen van de juiste meubels tot de perfecte puntjes op de i!
lees verder
Debuut Belliny op Incoda
Tijdens de komende editie van het vakevent Incoda, op 21, 22 en 23 september 2025 in Gorinchem, is Belliny Fabrics een van de nieuwkomers.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden